Aktualizacja oprogramowania chce zainstalować aktualizację sterownika drukarki, która usuwa obsługę mojej drukarki


3

Mam brata MFC-9340CDW, który miałem od jakiegoś czasu. Niedawno zaktualizowałem system Snow Leopard do Yosemite i odkryłem, że wśród zepsutych rzeczy była to, że moja drukarka przestała działać z powodu braku sterowników.

Po linku w opisie „Brother Printer Software Update 2.10”, http://support.apple.com/en-us/HT201465 , stwierdziłem, że ta drukarka nie jest obsługiwana.

Dlatego sumiennie wróciłem do strony Brother, pobrałem oprogramowanie i zainstalowałem. Drukarka działa teraz idealnie do drukowania i skanowania.

Niedługo potem aktualizacja oprogramowania informuje, że moje sterowniki drukarki są nieaktualne. Chce ponownie zainstalować sterownik, który usuwa obsługę aka, ale nie obsługuje jeszcze mojej drukarki.

Kliknięcie aktualizacji prawym przyciskiem myszy i wybranie opcji „Ukryj tę aktualizację” nic nie robi.

Zwykle nie jest to wielka sprawa, ale oznacza to, że za każdym razem, gdy są aktualizacje oprogramowania, nie mogę po prostu „zaktualizować wszystkiego”, muszę rozwinąć listę i wybrać każdą aktualizację osobno.

Czy mogę w jakiś sposób powiedzieć Aktualizacji oprogramowania: „wiesz co, chcę, żebyś założył, że to jest wersja, którą mam, dobrze?”

Dzięki.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.