Jak odnowić moje konto programu dla programistów?


5

Jak odnowić moje konto programu dla programistów. Konto, które kiedyś miałem, wygasło. Proszę podać bardzo jasne i szczegółowe instrukcje.

Odpowiedzi:


4

Linki zaktualizowane lis 2016

Według Apple, możesz odnowić członkostwo w dowolnym momencie po wygaśnięciu, logując się do Member Center przy użyciu Apple ID, którego użyłeś podczas rejestracji w programie dla programistów iOS.

Po zalogowaniu po zalogowaniu zobaczysz ekran z opcjami odnowienia.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Źródło: Wsparcie Apple Developer


1
Potrzebuję jaśniejszych instrukcji niż Apple. Jedyne „opcje odnowienia”, które widzę w Centrum dla Członków, kończą się moim komunikatem „nie możesz utworzyć tego konta, ponieważ już istnieje”. Potrzebuję jaśniejszych instrukcji, aby upewnić się, że postępuję właściwie - samo powiedzenie „idź do Centrum dla Członków” nie wystarczy.
Jimmery

1
Zaktualizowałem swoją odpowiedź. Jeśli skorzystasz z podanego linku, zaraz po zalogowaniu, zobaczysz opcje odnowienia, jak na powyższym obrazku.
jherran

1
To jest dokładnie mój problem. Nie mogę tego znaleźć. Potrzebuję bardzo szczegółowego podziału, aby poprowadzić mnie tutaj.
Jimmery

Czy zalogowałeś się przez ten link -> https://developer.apple.com/ios/renew/index.action ? Jeśli po zalogowaniu się nie zobaczysz opcji odnowienia, lepiej skontaktuj się z pomocą Apple .
jherran

1
Ten link zawiera komunikat: „Nie możemy przetworzyć Twojego żądania. Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie”. Niestety przyjechałem tutaj po bardzo niepomyślnej sesji z aplikacją Support Support, nie zrobiliby nic więcej niż powiedzieli mi, że „Follow the link in the Member Center”, a po powiedzeniu im, że to mi nie pomogło, odmówili odpowiedzi jakiekolwiek dalsze. Nigdy wcześniej nie miałem tak wielu trudności z przekazaniem pieniędzy firmie.
Jimmery
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.