Jak masowo usuwać zdjęcia z iPhone'a w Yosemite / iOS 8?


10

Wcześniej korzystałem z Image Capture (tj. Tego rozwiązania: jak masowo usuwać zdjęcia z iPhone'a? ). Wygląda na to, że funkcja usuwania została usunięta w Yosemite. Co teraz? Mam ponad 800 zdjęć i nie chcę ich wybierać pojedynczo.

Po podłączeniu do iTunes pojawia się komunikat „Zdjęcia iCloud są włączone” - i nie pozwala mi na synchronizację przez iTunes.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Brak problemów z korzystaniem z Image Capture w Yosemite do usuwania zdjęć z iPhone'a. Zobacz zrzut ekranu: i.imgur.com/lfkfllT.png
tubedogg


1
@tubedogg Zobacz moją edycję. Nie ma opcji usuwania.
Bowen,

1
Czy Twój iPhone jest podłączony do iTunes po otwarciu Image Capture? Jeśli tak, wyjmij telefon z iTunes, odłącz przewód, wyjdź z iTunes, a następnie podłącz ponownie telefon i sprawdź, czy ponownie pojawi się opcja Usuń.
tubedogg

1
Dla mnie wreszcie zaczęło działać po wyłączeniu w telefonie „Biblioteki zdjęć iCloud”. Już go wyłączyłem w OSX i zamknąłem Zdjęcia i iTunes. Nie musiałem ponownie uruchamiać telefonu. Odłączyłem go i podłączyłem ponownie i ponownie uruchomiłem Image Capture.
root

Odpowiedzi:


4

Wyłączenie iCloud Photos Beta i ponowne uruchomienie mojego iPhone'a zadziałało, a następnie opcja powróciła w Image Capture. Wygląda na błąd w iCloud Photos Beta


To nie działało dla mnie. Nadal pokazuje ikonę iCloud obok iPhone'a w Image Capture i nadal nie ma opcji usuwania. Nawet po wyłączeniu zdjęć iCloud na moim telefonie i komputerze Mac i ponownym uruchomieniu obu. Na El Capitan.
Justin

1

Korzystam z publicznej wersji beta systemu OS / X Yosemite. Funkcja usuwania działa poza Image Capture, ale formant nie znajduje się na pasku narzędzi menu. Ikona usuwania w dolnej części okna działa (czerwone kółko z ukośnikiem).


Dzięki! Czerwone koło zadziałało dla mnie, mimo że Edycja> Usuń jest wyszarzone.
Nick Edwards,

0

To tak naprawdę nie rozwiązuje problemu, który wydaje się napotykać, ale jeśli po prostu ściągniesz iPhoto i zaimportujesz zdjęcia, zostaniesz zapytany, czy chcesz zachować zdjęcia na urządzeniu, czy je usunąć. Trochę szybko i brudno, ale jeśli chcesz, żeby zniknęły, zadziała.


0

To działało dla mnie - wyłącz / odznacz „Zdjęcia” w iCloud na komputerze Mac i iDevice. Uruchom ponownie oba urządzenia. Przycisk usuwania został następnie wyświetlony w Image Capture. Przed ponownym uruchomieniem iPhone'a, Image Capture wyświetlał moje zdjęcia w dwóch egzemplarzach. Ponowne uruchomienie rozwiązało to.

Mam nadzieję że to pomoże!


0

To wydaje się być błędem w bibliotece zdjęć iCloud (być może Apple oficjalnie wyłączy to dla wszystkich po wydaniu aplikacji OS X Photos).

Aby obejść ten problem, możesz zalogować się na iCloud Photos online i usunąć zdjęcia z tego miejsca. Użyj Select Photosprzycisku w prawym górnym rogu (obok Upload). To nie jest optymalne, ale znacznie szybsze niż robienie tego przez telefon.


0

Gdy twoje urządzenie iOS korzysta z opcji przechowywania zdjęć iCloud, możesz usunąć wszystkie zdjęcia za pomocą interfejsu internetowego pod adresem https://icloud.com, w przeciwieństwie do Image Capture.

Możesz „usunąć” wszystkie lokalne kopie zdjęć, przechodząc do:

  • Ustawienia> iCloud> Zdjęcia

Stuknij przycisk Biblioteka zdjęć iCloud, a następnie stuknij „Usuń z iPhone'a”, co spowoduje usunięcie wszystkich zdjęć z danego urządzenia z systemem iOS (jeśli nie jest to iPhone - w monicie powinno być napisane iPad lub iPod).


0

W lewym dolnym rogu okna Image Capture znajduje się małe okienko. Kliknij to pole, a pojawi się opcja „Usuń po zaimportowaniu” (przynajmniej dla mnie).


W Yosemite nie ma takiej opcji.
Samuel Lindblom

-2

Mam ten sam problem, myślę, że to błąd w iCloud.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.