Aplikacja komputerowa JIRA


13

Czy ktoś zna jakieś dobre komputerowe dla Atlassian JIRA, najlepiej darmowe / open-source?


Możliwe rozwiązania, które znalazłem:

Majic

Nie jest już utrzymywany przez programistę, mimo to próbowałem go uruchomić, a podczas próby zalogowania się zgłosił błąd NSURL, więc zakładam, że to już nie działa.


pszczoła

Wygląda dobrze i może pójść z tym, ale kosztuje 29 USD za licencję i wolałbym coś darmowego, byłoby idealne.


JiraPal

Aplikacja open source, którą znalazłem na Githubie, która wyglądała bardzo obiecująco, ale najwyraźniej nie jest już utrzymywana. Udało mi się go zbudować, ale nie udało mi się połączyć go z moją witryną Jira. :(


Jirasic

Odkryłem to na podstawie zamieszczonej poniżej odpowiedzi. Wygląda świetnie, ale nie udało się go w ogóle zbudować. :(


Uwagi:

Wolne i / lub otwarte rozwiązanie byłoby preferowane i musi działać w / OSX jako natywna aplikacja komputerowa lub pewnego rodzaju pasek powiadomień / widżet. Zależności, w tym Java, byłyby w porządku, ale zawsze wolę, aby rzeczy były lekkie i zawierały się bez konieczności uruchamiania Java, przeglądarki lub jakichkolwiek aplikacji / usług hosta.


Próbowałem Majic i podłączyłem OK dla MacOS 10.13.4 (raz odgadłem właściwy adres URL). Witryna mówi: „nie jest już opracowywana i może , ale nie musi działać” , i nie wydaje się być open source, więc szkoda.
Harry Wood

Odpowiedzi:


4

Używaliśmy jiry przez jakiś czas, a ja po prostu załadowałem ją do płynnej instancji.

http://fluidapp.com

Jest to aplikacja, która pozwala izolować witrynę internetową we własnej przeglądarce.


Próbowałem to zrobić właśnie teraz, ale ich autor używa nowego przekierowania okna, które powoduje, że proces logowania za każdym razem wychodzi z szyn.
użytkownik

2

Dziwi mnie również to, że istnieje tak mało alternatyw dla tego. Moim problemem jest śledzenie czasu, a nie tablice problemów, dlatego tworzę proste narzędzie do tego. Działa to tak, jak po zakończeniu zadania otwierasz aplikację z paska stanu i zapisujesz szczegółowe informacje o tym, co zrobiłeś, i to wszystko. Zsynchronizujesz tę listę na swoim iPhonie, abyś mógł ją odczytać następnego dnia na spotkaniu scrum. Gdy masz wrażenie, że możesz przenieść zadania do grafiku Jira, ale pracuję nad automatyzacją tego. Weź to stąd, może nie być za darmo na zawsze https://github.com/ralcr/Jira-Logger


To wygląda niesamowicie, ale jak to zbudować? Próbowałem otworzyć Xcodeproj i uruchomić go tak, jak jest, ale otrzymałem kilka błędów kompilatora Switch. Dzięki.
davidcondrey

Zgadzam się, że to świetna robota. Aplikacja iOS + Mac UI + aplikacja terminalowa Mac, ładnie wykonana. Mam go działa z GitHub, ale prawdopodobnie zapłaci za to następną wersję, gdy pobierzesz opłatę.
Ben

Dzięki, ciężko pracuję na następną wersję, będę mieć IAP dla 2 funkcji, czytam dzienniki git i zapisuję tempo Jira. Możesz sprawdzić gałąź git_logs.
Cristi Băluță

1

Zamiast tego oddałbym głos na aplikację Fluid. Osobiście wypróbowałem Bee, nie spełnia moich wymagań i wygląda dość niekompletnie.Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.