Przejdź do ostatniej aplikacji odtwarzającej muzykę na iOS8


0

W iOS6 i wcześniejszych można dwukrotnie nacisnąć przycisk Home, a następnie przesunąć pasek uruchomionych aplikacji w prawo, aby przejść do elementów sterujących muzyką i ikony ostatnio odtwarzanej (lub aktualnie odtwarzanej) aplikacji. Było to bardzo wygodne, aby szybko dostać się do Pandora / Slacker / Spotify / Beats / cokolwiek i kciuki w górę lub w dół piosenki.

W iOS8 (i 7, jak mi powiedziano, chociaż go pominąłem), wydaje się, że jedynym sposobem na dotarcie do aplikacji podczas ostatniej gry jest przewijanie nieprzyzwoicie szeroko rozmieszczonych pełnoekranowych obrazów uruchomionych aplikacji i odgadnięcie tego, o którym myślałeś, że ostatnio grał.

Czy jest jakiś prosty sposób, aby przejść do aplikacji ostatnio odtwarzanej lub aktualnie odtwarzanej muzyki?

Odpowiedzi:


1

Przesunięcie menu od dołu ekranu daje dostęp do aktualnie odtwarzanej aplikacji muzycznej (a także do rzeczy takich jak latarka lub tryb samolotowy).

Dotknij nazwy odtwarzanego utworu, aby przejść do aplikacji odtwarzającej utwór.


1
Widziałem to wcześniej, ale nie zdawałem sobie sprawy, że możesz przejść do aplikacji odtwarzającej piosenkę. Po prostu spróbowałem ponownie i wymyśliłem, że dotknięcie nazwy piosenki przeniesie Cię do aplikacji. ... dobrze ukryta funkcja.
Still.Tony

1
@ Okuma.Tony Takie zachowanie istnieje od momentu dodania centrum kontroli systemu iOS 7.
Jash Jacob

Teraz zdałem sobie sprawę, że wydaje się, że nie pozwala ci to przejść do aplikacji grającej, gdy jest to najbardziej denerwujące - na przykład gdy wsiadasz do samochodu, łączy się Bluetooth, muzyka jest odtwarzana automatycznie, ale aplikacji muzycznej nie ma na liście uruchomionych .
Still.Tony

1
Ponadto, AFAICT, musisz także trafić solidną część litery - tylko gdziekolwiek w linii nie zrobi tego. Bardzo irytujące. (To oczywiście nie dotyczy iOS 11).
SilverWolf,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.