Jak zachować przycisk wyciszenia dostępny podczas połączenia


14

Regularnie korzystam z telefonu iPhone do połączeń konferencyjnych z zestawem słuchawkowym / mikrofonem Bluetooth. Często wyciszam mikrofon, chyba że mówię.

To dziwne, że kiedy chcę mówić, muszę się obudzić i odblokować telefon przed naciśnięciem przycisku wyciszenia.

Czy istnieje sposób, aby mój telefon nie zasypiał podczas połączeń, bez ogólnej zmiany ustawień uśpienia / blokady?

Odpowiedzi:


12

Podczas aktywnego połączenia przesuń palcem w prawo na ekranie odblokowania, aby wyświetlić elementy sterujące. Nie ma potrzeby odblokowywania telefonu, aby uzyskać dostęp do wyciszenia.


1
Fajnie, spróbuję tego. Jeśli to zadziała, zagłosuję i zaakceptuję. Byłoby jeszcze przyjemniej dotknąć przycisku wyciszenia bezpośrednio, ale wygląda na to, że nie będzie takiej opcji.
Eric Wilson,

6
Trochę się z tym bawiłem i nie jest to całkowicie niezawodne. Myślę, że to działa, jeśli masz otwarte połączenie, gdy telefon blokuje się, ale nie, jeśli przełączyłeś się na inną aplikację.
oddbot

2
Nie działa to w iOS 10; zamiast tego pojawia się kamera. Odpowiedź przez M1. Pracuje.
elixenide

20

W iOS10 możesz po prostu dotknąć numeru + czas trwania połączenia na ekranie blokady, a to wywoła sterowanie telefonem.


2
To działa dla mnie, ale tak naprawdę nie jest intuicyjne.
Jess,

1

Znalazłem naprawdę łatwy sposób. Jeśli telefon jest zablokowany, wystarczy kliknąć numer telefonu / nazwę kontaktu, aby szybko przejść do ekranu z włączonym przyciskiem wyciszenia.

Podobnie jak w przypadku innego plakatu, znalazłem, że gdy odblokujesz telefon normalnie, łączy Cię on z ostatnią aplikacją, a następnie musisz przejść do przełącznika aplikacji, aby przejść do telefonu, a następnie wyciszyć, więc jest to odblokowanie-> aplikacja-> przełącznik -> wyciszenie.

Powyższa metoda to kliknięcie-> wyciszenie.

To nie jest idealne, ale oznacza to, że nie muszę mieć niewygodnej 5-sekundowej przerwy, gdy ktoś chce ze mną porozmawiać, a mój dźwięk został wyciszony.


Dzięki. Nie używam już iPhone'a, więc nie mogę rozsądnie ustalić, czy twoja odpowiedź jest przydatna - pozostawiam głosowanie innym.
Eric Wilson

To prawda, choć jest to to samo rozwiązanie, co odpowiedź m1 .
elixenide

0

Aby nie zasnąć: spróbuj zablokować czujnik światła otoczenia ręką lub przedmiotem, aby iPhone pomyślał, że trzymasz go przy twarzy. Następnie usuń przeszkodę, aby obudzić telefon.

Powoduje to opóźnienie w przebudzeniu, ale warto spróbować.

Osobiście rozwiązałem ten problem, po prostu zdobywając słuchawkę Jawbone. Wyposażone są w doskonałą wbudowaną technologię eliminacji hałasu, więc kiedy nie mówię, nawet z klimatyzacją na pełnym wybuchu w moim samochodzie, po prostu nie ma mowy o milczeniu.


Warto było spróbować, ale nie działało. Może pracować dla kogoś innego ...
Eric Wilson

-1

Przesuń w prawo na ekranie blokady działa jak wspomniano w powyższym poście. Jeśli już odblokowałeś ekran za pomocą odcisku palca, zobaczysz zielony pasek rozmowy telefonu na górze - przesuń palcem w prawo na górnym zielonym pasku, a także przywołaj przycisk wyciszania / wyłączania wyciszenia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.