Dlaczego nie mogę zaktualizować iMovie?


8

Próbowałem zaktualizować iMovie i otrzymałem następujący błąd.

Aktualizacja niedostępna z tym identyfikatorem Apple ID

Ta aktualizacja nie jest dostępna dla tego Apple ID, ponieważ został kupiony przez innego użytkownika lub produkt został zwrócony lub anulowany.

To prawda, że ​​go nie kupiłem, a nawet nie sądzę, żebym go kiedykolwiek użył. Przyszedł z moim MacBookiem Pro, kiedy go kupiłem w 2011 roku. Zdecydowałem się głównie zainstalować, aby App Store nie dręczył mnie z tego powodu.

EDYCJA Po kilku rozmowach z pomocą techniczną Apple i rozwiązaniu, które nie działało, dostałem kod realizacji, aby zainstalować nową wersję.


@Buscar 웃 Tak. Aplikacja ma datę modyfikacji piątek, 11 lutego 2011 00:48, a Mac został dostarczony 18 marca
Milliways,

Odpowiedzi:


7

Jeśli korzystasz z systemu wcześniejszego niż OS X 10.9, możesz rozważyć jego aktualizację. Aktualizacja aplikacji Apple z wersji 2011 do wersji 2013 wymaga Mavericks (dla wersji 10.0.5) lub Yosemite (v10.0.6). Wiadomość z App Store wprowadziła w błąd dużą liczbę osób.

Jeśli, z drugiej strony, to za pomocą 10.9 lub 10.10, najpierw sprawdź „zakupy” stronę z App Store (czwarta całej ikonę na górze na pasku narzędzi), aby sprawdzić, czy iApps są dostępne do pobrania. Te wersje zastępują - a nie aktualizują - wstępnie zainstalowane iApps pakietami, które wiążą je z kombinacją identyfikatora Apple ID i identyfikatora sprzętowego komputera.

Jeśli tak nie jest, skontaktuj się z pomocą techniczną Apple dla aplikacji Mac i wyjaśnij swoją sytuację. Masz prawo do aktualizacji.


1
Doskonała odpowiedź. Sprawdź domyślną wyszukiwarkę Google, a porady były naprawdę losowe. Znalazłem tę odpowiedź (dotyczącą OS X 10.10) na miejscu. Pan jest panem i uczonym.
Zombie

1

Wylogowałem się z konta iTunes - następnie przeniosłem IMovie do Kosza i opróżniłem kosz.
Następnie poszedłem do App Store i kupiłem iMovie w najnowszej wersji, a następnie poprosiłem o hasło do iTunes. Po wprowadzeniu hasła było napisane, że będzie darmowe, ponieważ miałem już iMovie wcześniej. 20 minut później po pobraniu otworzyłem iMovie i hej-presto, został zaktualizowany i dostępne są iTunes.


1

Miałem ten problem z nowym komputerem Mac, który właśnie kupiłem. Okazuje się, że poprawką było po prostu przejście do zakładki Profil w App Store, kliknięcie akceptacji u góry i zweryfikowanie hasła. Następnie spróbuj zaktualizować!


0

Miałem ten problem. Tylko jeden identyfikator Apple był zalogowany. Okazało się to dla mnie bardzo prostym problemem - nie kupuję w App Store, więc zapomniałem, że wymagali karty kredytowej podczas konfigurowania mojego nowego komputera Mac. Ta karta niedawno wygasła i zapomniałem zaktualizować ją na moim koncie Apple.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.