Yosemite - Wersja wstępna: Jak zrezygnować z instalacji wersji beta?


26

Ostatniej nocy Apple wydało wersję 14B17 Pre-release: OS X Update Seed 10.10.1

Nie chcę go instalować, ale nie znika.

Próbowałem pobrać „normalny” Yosemite ze sklepu App Store i ponownie go zainstalować na starym. Wszystko jest w porządku, ale aktualizacja przedpremierowa wciąż mnie wkurza do aktualizacji.

Jak mogę to wyłączyć? Powinien być gdzieś plik, który przetrwa ponowną instalację systemu OS X (uaktualnienie w miejscu), ale nie wiem, gdzie.

Później edytuj ... Masz rację. Jednak mój przycisk Zmień nie zawierał tekstu i był mały. Myślę, że jest to problem / błąd lokalizacji. Zmień na angielski i już było. Dzięki!

Odpowiedzi:


26

To wydaje się być preferencją App Store.

https://appleseed.apple.com/sp/betaprogram/unenroll


Masz rację. Jednak mój przycisk Zmień nie zawierał tekstu i był mały. Myślę, że jest to problem / błąd lokalizacji. Zmień na angielski i już było. Dzięki!
unom

@unmircea, jeśli to jest odpowiedź, czy możesz ją oznaczyć jako taką?
Benjamin R

Zrobiłem ... wydaje się, że kliknąłem go dwa razy i to się dezaktywowało.
unom

Dziękuję Ci! Próbowałem to teraz
rozgryźć

4

Przejdź do Preferencji systemowych -> App Store , a następnie wybierz opcję Przestań pokazywać przedpremierowe nasiona aktualizacji oprogramowania w App Store


(źródło: tekrevue.com )


1

Opcje preferencji Apple Store zniknęły w nowszych wersjach, a jak dotąd jedynym sposobem na wypisanie się z konta jest użycie wiersza poleceń

sudo softwareupdate --clear-catalog

0

Post oznaczony jako odpowiedź nie jest tak naprawdę odpowiedzią na ten problem. Odpowiedź brzmi: musisz zmienić język OSX na angielski, aby pojawił się przycisk „Zmień” , jak zasugerowano powyżej w drugim poście. Istnieje problem z formatowaniem tekstu, przez który ten przycisk pozostaje ukryty w innych językach, takich jak hiszpański.


Witamy w AskDifferent! Ta strona umożliwia edycję postów przez każdego, więc jeśli uważasz, że oryginalna odpowiedź wymaga ulepszenia, może być lepsza edycja tekstu bezpośrednio tam.
nohillside

Masz rację. W wersji beta El Capitan wydaje się, że naprawili problem, a przycisk pojawia się poprawnie we wszystkich lokalizacjach.
unom
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.