Widżety Yahoo - zawieszanie się - czysta dezinstalacja


0

Czy ktoś pamięta widżety Konfabulator / Yahoo? Ktoś nadal go używa?

Cóż, robię… śledzenie mojego adresu IP i umieszczanie obrotowych zdjęć na pulpicie. Całkiem niski poziom rzeczy, ale od dekady jest częścią mojego pulpitu.

Problem w tym, że coś się zepsuło. Sama aplikacja (lette?) Spontanicznie kończy pracę, a wyskakujący pasek wstępny znika, a same widżety nadal działają. Moje obracające się zdjęcia w ramce obrazu są obecne, ale przeszły przez ekran. Zazwyczaj od czasu do czasu otwieram preferencje i przenoszę je z powrotem. Teraz nie jestem w stanie.

Aby to naprawić, próbowałem po prostu usunąć pakiet i zainstalować go ponownie, ale nadal mi się to płatkuje. Przeszukałem root i użytkownika / Bibliotekę / Preferencje w poszukiwaniu powiązanych plików, które można zabić bezskutecznie.

Czy ktoś ma jakieś sugestie, jak zdiagnozować / naprawić? Z przyjemnością odejdę od tego, jeśli ktoś ma sugerowaną zamianę, która będzie działać w tle i obracać obrazy w katalogu zdefiniowanym przez użytkownika.

Na lepsze lub gorsze korzystam z Lion na dwurdzeniowym procesorze Intel Xeon Mac Pro Tower 2 x 2 GHz.

TIA

Odpowiedzi:


1

Preferencje systemowe> Pulpit i wygaszacz ekranu> Pulpit może obracać zdjęcia z dowolnego określonego folderu natywnie - nie wymaga widżetu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Śledzenie twojego adresu IP może odbywać się za pomocą wielu narzędzi - ten z dynDNS może załatwić sprawę [coś, czego nigdy nie użyłem, ponieważ moje jest statyczne] Dyn Updater

Opcje wypełnienia ekranu jak poniżej ...

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Dzięki, jestem świadomy tej możliwości systemu operacyjnego, ale ta sugestia nie odpowiada moim potrzebom. Obrazy, które obracają się przy użyciu ramki obrazu, są zawsze przypięte w lewym górnym rogu. Jeśli obraz ma format pionowy, wypełnia się od góry do dołu, a nie cały ekran. W formacie poziomym wypełnia ~ połowę szerokości ekranu, ale nie pełną głębokość.
Michael

żadna z opcji wypełnienia ekranu nie działa dla Ciebie? [dodane jako edycja] Nie, żebym tego używał - mam ten sam pulpit Starfish od ponad 10 lat ;-)
Tetsujin

Niestety nie, niestety wybory są zbyt ograniczone, aby można je było wykorzystać. Prawdopodobnie dlatego opracowano Picture Frame.
Michael
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.