Odpowiednik AutoHotkey dla OS X?


50

Czy istnieje odpowiednik produktu / metody dla AutoHotkey. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to produkt, który pozwala zaprogramować ruchy myszy i klawiaturę. Pozwala mi to „makro” na pewne funkcje w programach zamiast robić to ręcznie. Dawniej nazywano je wypychaczami klawiatury. Ale to tylko połowa rozwiązania, ponieważ potrzebuję również wypełniacza „ruch myszy”.

Czy istnieje taka bestia?


W pytaniu określ rodzinę systemu lub wersję systemu (np. Mac OS X Mavericks)
klanomath

1
@klanomath Yosemite, więc problem z podpisywaniem sterowników może być problemem dla wszystkiego, co istnieje. Chociaż nie jestem związany z Yosemite
Meer Borg

Odpowiedzi:


23

polecam Maestro klawiatury który pozwala skonfigurować makra z różnymi akcjami, które mogą być uruchamiane za pomocą skrótów klawiaturowych lub innych wyzwalaczy.


1
Wydaje się, że nie wykonuje ruchów myszką, czy coś przegapiłem?
Meer Borg

@ Spotkaj się z Sure: jest akcja na kliknięcie, najechanie, przewijanie i przeciąganie.
grg

4
Wow, to jest ponad to, co myślałem, że jest możliwe, nie tylko robi makro ruchy w pętlach, może wykryć piksel na ekranie, więc wiem, czy stan się zmienił.
Meer Borg

2
-1 OP mówi „odpowiednik AHK”, co jest bezpłatne. Ten produkt nie jest wolny, a zatem nie jest równoważny.
Robino

22

Sprawdź Hammerspoon. Wygląda na to, że jest w pełni funkcjonalny i - podobnie jak AutoHotkey - oferuje programowy sposób na automatyzację wszystkich rodzajów OSX, oprócz powiązania / remapowania klucza.

(Wymaga podejścia opartego na wtyczkach. Karabiner, o którym mowa w powyższej odpowiedzi, może być również użyty jako wtyczka, pozwalająca na zwiększenie jego funkcjonalności na wiele sposobów).

http://www.hammerspoon.org/


2
To zasługuje na więcej głosów, to naprawdę potężne narzędzie, dziękuję za udostępnienie!
njfife

1
a to nic nie kosztuje i open source!
Brad Parks

11

używam Karabinek . Dostosowanie do własnych potrzeb to trochę bólu (używa XML), ale jest tak samo potężne jak AHK. Może również poruszać myszą .


Wygląda obiecująco, spróbuje, mam nadzieję, że to działa.
Meer Borg

1
Postępuj zgodnie z instrukcjami w tym poście na blogu i działa wspaniale: jeromyanglim.tumblr.com/post/35261000440/… Dzięki!
e9t

1
Jest przestarzały w nowszych wersjach MacOS, zastępowany przez Karabiner Elements, który nie obsługuje już myszy, jest bardzo ubogi w funkcje klawiatury i wciąż jest dość wadliwy. Bardzo polecam Karabiner do systemów pre-Sierra.
Kesarion

2

Używam BetterTouchTools. Może emulować przyciski, kliknięcia myszą, wiele przydatnych funkcji w zależności od aktualnie otwartej aplikacji.

Np .: F1 w evernote sprawia, że ​​tekst jest pogrubiony, F2 sprawia, że ​​tekst jest większy, F3 wybiera całą linię:
enter image description here

BetterTouchTools był darmowy do niedawna. Teraz przeszedł na model „zapłać tyle, ile chcesz” za co najmniej około 2 dolarów.

Jednak jest to automater oparty na GUI, nie ma funkcji programowania, które posiada Autohotkey. Możesz jednak połączyć wiele akcji, takich jak aktywacja okna, naciśnięcie przycisku, ponowne ukrycie okna itp.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.