Łatwy przegląd dużego zestawu krótkich plików dźwiękowych


0

Mam duży zestaw plików mp3, których muszę słuchać i oceniać. Jeśli dodam je do iTunes, chce je odtwarzać kolejno bez zatrzymywania się. Muszę słuchać (raz), myśleć, ewentualnie odtwarzać itd., Dopóki nie będę gotowy, aby przejść do następnego.

Próbowałem też VLC. To również (domyślnie) chce grać jako lista odtwarzania bez zatrzymywania. Pozwala na zapętlenie każdego pliku, ale wtedy musisz go słuchać, a nie słyszeć go jako jednorazowy (w ten sposób zostałby użyty).

Odpowiedzi:


0

Użyj szybkiego spojrzenia.
iTunes nigdy nie dowie się, czy nie zagrałeś, nie doda ich do treści.

Po prostu upuść wszystkie pliki w jednym płaskim folderze [lub dowolna hierarchia, którą lubisz] , wybierz pierwszy, naciśnij spację.
Ten jeden plik będzie odtwarzany jako jednorazowy.
Użyj klawiszy strzałek, aby przełączyć aktualnie wybrany plik, który będzie odtwarzany. [Jeśli masz zagnieżdżoną hierarchię, wszystkie 4 klawisze strzałek wchodzą do gry, aby nawigować, widok kolumn jest najłatwiejszy]
Powtórka to przeciągnięcie znacznika pozycji odtwarzania z powrotem na początek lub szybko strzałka w górę / w dół, aby wybrać inny plik i powrót - łatwy do zrobienia, zanim zacznie odtwarzać inny plik.

Gdy skończysz, spacja ponownie zabije okno Quick Look.

Współpracuje ze wszystkim, co może odtwarzać iTunes, aiff, wav, mp3, aac itp

Wadą jest to, że podczas gry nie możesz dotknąć żadnego innego pliku lub folderu - ale możesz użyć innych aplikacji przełączaj się, dopóki nie dotkniesz samego Findera.

enter image description here


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.