Funkcje iCloud wymagające użycia konta @ icloud.com w porównaniu z rzeczywistą nazwą konta


1

Moja żona i ja korzystamy z kilku funkcji iCloud, takich jak kalendarze, przypomnienia i inne. Korzystamy również z nowych funkcji udostępniania rodziny w systemie iOS 8, ale ten problem istniał wcześniej i nadal się zdarza.

Z jakiegoś powodu, jeśli chcę połączyć coś między naszymi kontami, muszę użyć jej konta @ icloud.com powiązanego z jej kontem, a nie ogólnego konta gmail. Staje się to denerwujące, ponieważ nigdy nie pamiętamy, a ona nie używa tego konta @ icloud.com do niczego.

Ona może zalogować się do iCloud na swoich urządzeniach i Internecie za pomocą konta gmail.

Jeśli udostępnię jej konto Gmail, nigdy do niej nie dotrze. Jeśli udostępnię jej konto @ icloud.com, otrzyma wszystkie zaproszenia i faktycznie otrzyma powiadomienia w swoim Gmailu.

Jak mogę to uruchomić bez dodatkowego konta?

Odpowiedzi:


1

Miałem podobny problem iw końcu miałem dość radzenia sobie z problemami, które zauważyliście i poddałem się i korzystałem z konta icloud. Kalendarz, sklep z aplikacjami, przypomnienia, notatki itp. Wszystko działa lepiej z kontem icloud. Nigdy nie używam powiązanego z nim adresu e-mail (a miałem go od dni @ me.com).

Tak, to denerwujące, ale wbudowane aplikacje Apple działają znacznie lepiej z kontami Apple. Możesz spędzić wiele godzin na rozwiązywaniu problemów lub przechodzeniu do dedykowanych aplikacji firm trzecich lub po prostu „uśmiechać się i znieść to”.

Wiem, że to nie rozwiąże problemu jako takiego. I mogą być ludzie, którzy znaleźli akceptowalne obejścia (jeśli nie tutaj spróbuj macintouch.com), którzy mogą zaoferować lepsze rozwiązanie, ale odkryłem, że nie walczący ratusz skończył się dla mnie całkiem dobrze ... YMMV ...


oddelegowany. Zrezygnowałem z walki lata temu i używaj mojego proper.com do większości rzeczy, ale do mojego me.com do łączności z jabłkami ... Pewnego dnia mogą nam pozwolić na połączenie tych 10-letnich kont, miałem me.com, odkąd istniało iCloud. Zauważyłem też, że niedawno wymyślili dla mnie nowy adres icloud.com, aby dodać zamieszania.
Tetsujin

Czy kiedykolwiek próbowałeś usunąć to konto? Zawsze myślałem, że jest to związane z pocztą elektroniczną i że możesz ją usunąć.
jmlumpkin

Nigdy nie korzystałem z mojego konta icloud.com do niczego, ale wszystkie moje zakupy są na moim koncie proper.com. wszystkie moje pamiętniki / syncables są na me.com; to był jedyny sposób, aby zrobić to na początku, na długo przed istnieniem iCloud.
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.