Zmiana wysublimowanej ikony tekstu 3 w doku na Yosemite


9

Próbowałem zmienić ikonę Sublime Text 3 w stacji dokującej, zmieniając plik Sublime Text.icns na ścieżce /Applications/Sublime\

Teraz w doku pojawia się domyślna ikona aplikacji (ta dla aplikacji, które nie mają ikony). Jak mogę to rozwiązać? Przywracam także oryginalną ikonę Sublime Text 3, a po ponownym uruchomieniu doku (z killall -KILL Dock) nic się nie dzieje.

Odpowiedzi:


18

Oto prosty sposób na zmianę ikony.

Usuń Sublime Textze swojej stacji dokującej.

Otwórz dwa okna wyszukiwarki. Jeden z aplikacjami i jeden w folderze z nową ikoną. Tak jak:

Lornetka składana

Następnie kliknij Sublime Text i naciśnij CMD + i, spowoduje to wyświetlenie okna informacyjnego aplikacji (Sublime Text). Tak jak:

Sublime Text Info Window

Teraz jest to takie proste: przeciągnij i upuść nową ikonę na małą ikonę po lewej stronie nazwy aplikacji (Sublime Text) w lewym górnym rogu okna informacyjnego . Powinieneś zobaczyć ikonę zarówno aplikacji, jak i podglądu zmiany na nową ikonę, którą właśnie przeciągnąłeś.

Następnie przeciągnij Sublime Text z okna Aplikacje do doku, a pojawi się z nową ikoną .

Tak jak:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Chciałem tylko wspomnieć, że zmieniłem plik .icns w zasobach i chociaż odświeżenie zajęło trochę czasu, ostatecznie załadowałem nową ikonę bez konieczności wykonywania przyjętej metody. Myślę, że jedno z nich działa, ale chciałem tylko poinformować każdego, kto spojrzy na ten post.
Jay
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.