Jak długo zwykle trwa proces sprawdzania nowej wersji Testflight Beta?


81

Recenzje aplikacji na iOS zazwyczaj trwają około tygodnia. Ponieważ Apple wymaga teraz, aby nowe aplikacje beta TestFlight przeszły również proces sprawdzania wersji beta, zanim będziemy mogli wysłać je do zewnętrznych testerów, zastanawiam się, jak długo potrwa ten proces.

Właśnie przesłałem aplikację do przeglądu wersji beta. Jakiego czasu powinienem oczekiwać od zatwierdzenia (lub odmowy) aplikacji w wersji beta?


2
To pytanie wydaje się być nie na temat, ponieważ dotyczy sposobu, w jaki Apple obsługuje kolejkę. Gdyby było coś w rodzaju fizycznej ilości czasu lub gdyby firma Apple z zasady odmówiła przeglądu czegokolwiek w czasie krótszym niż dwa tygodnie, istniałby faktyczny problem do rozwiązania. W takim przypadku proces sprawdzania zależy od personelu i liczby przesłanych aplikacji, a tak naprawdę nie ma nic wspólnego z konkretną aplikacją.
bmike

@ nsij22 OK - zobaczmy, czy otwarcie się pomaga. Zostanie ponownie zamknięty, jeśli wygeneruje zbyt dużo spamu lub działań konserwacyjnych.
bmike

Przedpremierowe przesłanie w zeszłym tygodniu do oceny zewnętrznego testera zajęło, nie żartuję, około 5 minut na zatwierdzenie. Drugie przesłanie czekało około 12 godzin (i nigdy nie zostało zatwierdzone), zanim przesłaliśmy trzecią wersję, która była sprawdzana przez około 18 godzin bez ruchu. Bardzo niespójne.
Charlie Schliesser

1
Warto tu znaleźć odpowiedź na ten temat z połowy 2016 r .: stackoverflow.com/a/38396347/294884 To prawda, że ​​sytuacja często się zmienia - i trudno jest zdobyć twarde fakty.
Fattie,

1
Zadałem już pytanie związane z lotem testowym na SO, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, więc czy mógłbyś podzielić się swoimi cennymi
uwagami

Odpowiedzi:


45

Wczoraj o 18.00 przesłałem wersję beta do recenzji i jej stan czekał na sprawdzenie. Dziś rano status zmienił się na „W trakcie przeglądu”, ale teraz, 13 godzin później, nadal jest „W trakcie przeglądu”. Zaktualizuję ten wpis, jeśli moja kompilacja aplikacji została zatwierdzona.

EDYCJA: Dzień później rano została zatwierdzona. Cały proces od przesłania do sprawdzenia trwał 1 i pół dnia.


47
Jeden punkt danych nie daje odpowiedzi.
Ian C.

Czy to był weekend?
nipponese

Generalnie podobne czasy też dla mnie, chociaż w weekend zajęło to dodatkowy dzień lub dwa.
mkirk

12
@IanC. jest to nieskończenie więcej informacji niż brak.
devios1

Zadałem już pytanie związane z lotem testowym na SO, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, więc czy mógłbyś podzielić się swoimi cennymi
uwagami

13

Właśnie przesłaliśmy naszą pierwszą prośbę o sprawdzenie wersji beta i zatwierdziliśmy ją w ciągu 50 minut. Aplikacja jest dość duża i złożona. Wygląda na to, że testy Apple były bardzo minimalne.

Edytuj, aby dodać: Właśnie wydaliśmy drugą wersję do zewnętrznych testów beta i została ona natychmiast zatwierdzona; przegląd nie jest wymagany.


jest to do wewnętrznych testów zewnętrznych
ina

1
Zewnętrzny. Testy wewnętrzne nie wymagają przeglądu Apple.
picciano

2
Testy zewnętrzne zasadniczo nie wymagają przeglądu, jeśli nie wprowadzono istotnych zmian w stosunku do poprzedniej wersji.
hypercrypt

9

Wydaje się, że jest on krótszy niż proces pełnego przeglądu i faktycznie - z własnego doświadczenia - wydaje się, że trwa krócej niż 24 godziny (jednak nie licz na recenzje w weekend lub wakacje). Istnieje narzędzie do sprawdzania, jak długo regularna recenzja może potrwać Średni czas przeglądu App Store, na podstawie dobrowolnie przesłanych danych czasu przeglądu. Jednak nigdy nie widziałem, żeby trwało to dłużej.


8

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​zależy to również od wersji Twojej aplikacji. Zasadniczo pierwsza wersja trwa dłużej, a jeśli funkcje pozostały mniej więcej takie same, kolejna wersja jest szybko zatwierdzana. W zeszłym miesiącu przesłaliśmy pierwszą wersję beta naszej aplikacji do sprawdzenia. Zatwierdzenie pierwszego wydania wersji beta zajęło Apple jeden dzień . Od tego momentu wszystkie kolejne wersje beta zostały natychmiast zatwierdzone.


Nie doświadczam tego. Przejrzenie drugiej wersji beta zajmuje więcej niż kilka godzin. : /
damirstuhec

7

Na stronie TestFlight Beta Testy Apple stwierdza, że aplikacja beta musi być zgodna z pełnymi Wytycznymi dotyczącymi przeglądu App Store, aby mogła zostać zaakceptowana. Na tej podstawie uzasadnione byłoby oczekiwanie, że ramy czasowe przeglądu będą mniej więcej takie same.

(To oczywiście zakładając, że nie zostały zalane zalewem próśb o sprawdzenie wersji beta, odkąd funkcja ta stała się dostępna kilka dni temu).


1
To jest źle. Istnieje inny proces rzeczywistej recenzji i recenzji wersji beta.
Fattie,

@JoeBlow Nie krępuj się opublikować odpowiedź, jeśli stwierdzisz, że mój jest zły. To było dokładne w momencie mojego postu na podstawie dostępnych informacji.
tubedogg

w rzeczywistości @tubedogg teraz, gdy jest to kilka lat później - ten przeklęty proces ciągle się zmienia. (Powinienem powiedzieć „to się teraz zmieniło, jeszcze raz”, a nie „to jest złe”, przepraszam.) Kolejna odpowiedź na ten temat ... stackoverflow.com/a/38396347/294884
Fattie

5

Minimalny czas to kilka godzin. Maksymalnie to 3 dni (tego właśnie doświadczyłem). Zwykle trwa to w weekendy i święta. W zwykłych dniach zwykle zajmuje to 1–1 i pół dnia. Zasadniczo pierwsza kompilacja nowej wersji trwa dłużej niż kolejne kompilacje, zwłaszcza jeśli nastąpiła poważna zmiana. Wszystkie zapisane informacje pochodzą wyłącznie z doświadczenia. W Twoim przypadku będzie inaczej.


4

Mam zatwierdzoną wersję beta dla TestFlight dzisiaj za około godzinę.


tak też było w przypadku większości kompilacji
Antek
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.