Jak znaleźć konkretny błąd w Apple Bug Reporter?


10

Witryna Apple Bug Buger czasami zawiera liczbę powiązanych lub zduplikowanych błędów, ale nie widzę sposobu na zlokalizowanie błędu, o którym mowa, a funkcja wyszukiwania wyszukuje tylko błędy, które przesłałem.

Jak znaleźć konkretny błąd, który nie został przeze mnie przesłany (np. Przy użyciu numeru błędu) w Apple Bug Reporter?

Odpowiedzi:


10

Baza danych błędów firmy Apple jest prywatna i jak widzisz, możesz przeglądać tylko zgłoszone błędy. Było to przedmiotem wielu dyskusji w społeczności programistów Apple.

Otwarty Radar jest próbą rzucić światło na błędy zgłaszane przez uczestniczących programistów. Używa tych samych numerów identyfikacyjnych, co prawdziwy system zgłaszania błędów, więc jeśli wspomniany błąd znajduje się w otwartym radarach, powinieneś być w stanie go znaleźć według jego identyfikatora.


3
Więc jeśli zgłoszę błąd (powiedzmy 3 lata temu ), a Apple powie, że jest to duplikat, a błąd nadal występuje, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, co Apple robi (lub nie robi) w tej sprawie (jeśli nie robi tego pokazać się w Open Radar)?
orome

To jest poprawne.
tubedogg

Chyba muszę przesłać prośbę o dodanie funkcji do bazy danych błędów!
orome

4
Mógłbyś, ale biorąc pod uwagę, jak długo Apple był świadomy ... niezadowolenia społeczności deweloperów ... w obecnym stanie rzeczy, nie wstrzymałbym się z pozytywną reakcją. Na przykład Open Radar został uruchomiony w 2008 roku.
tubedogg

Nie zamierzałem tam jechać, ale - tak, chyba że coś przyciągnie nowych klientów (lub wystarczy, aby odeprzeć obecnych), nie sądzę, że Apple ma jakikolwiek interes w rozwiązaniu tego problemu.
orome
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.