Wyłącz kroki liczą się w iPhonie 6


8

Dzisiaj otworzyłem Health na moim iPhonie 6 i zdałem sobie sprawę, że to się liczy.

Jednak nigdy nie włączyłem tej funkcji.

Czy istnieje sposób, aby to wyłączyć?

Odpowiedzi:


4

To nie jest funkcja, którą musisz włączyć. Koprocesor rozpoczyna śledzenie po włączeniu telefonu. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, aplikacja Health nie śledzi twoich kroków, pokazuje tylko dane, które są podawane z koprocesora i innych aplikacji związanych ze zdrowiem. Obawiam się, że nie można tego wyłączyć.

Niektórzy programiści ze społeczności jailbreak próbowali ją wyłączyć - warto spojrzeć, jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju rozwiązaniem.


5

iOS 8 ma Ustawienia => Prywatność => Ruch i fitness => Monitorowanie kondycji (wł. / wył.). Nie wiem czy to działa; było włączone, kiedy właśnie go odkryłem, ale aplikacja Health nie może znaleźć żadnych danych dotyczących ruchu. I zrobić spacer ...


0

Te dane zostały policzone również w poprzednich iPhone'ach. (Począwszy od 5s), jest widoczny tylko teraz. Zastanawiam się, dlaczego stał się teraz problemem?

Obecnie nie ma możliwości wyłączenia tego wbudowanego krokomierza.


1
iPhone 5S był pierwszym, który miał koprocesor ruchu (M7), więc zdecydowanie nie od 4S.
praseodym

-2

W sekcji Zdrowie przejdź do ustawień Kroki w sekcji Więcej niż Kroki i zmień ustawienie na Nie śledź kroków . Powinno przestać liczyć!

Mam nadzieję że to pomoże!


dzięki, czy możesz być bardziej szczegółowy? Nie mogę znaleźć ustawień, o których wspomniałeś.
Maverik

1
Są to kroki dla aplikacji o nazwie „MyFitnessPal”, więc nie jest to poprawna odpowiedź.
praseodym
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.