Nieprzeczytane znaki nie aktualizują się niezawodnie w Mac Mail z serwerem Exchange po aktualizacji do Yosemite


10

Używając Yosemite (OSX 10.10) i dołączonej aplikacji Mail (która określa się jako „Wersja 8.0 (1990.1)” do odczytu poczty przechowywanej na firmowym serwerze Exchange, stwierdzam, że nieprzeczytane znaczniki wiadomości nie są aktualizowane w niezawodny sposób. Aktualizacja Yosemite, ilekroć wybrałem podsumowanie wiadomości w okienku po lewej stronie, było natychmiast oznaczane jako „przeczytane”. Nie dzieje się to już niezawodnie: niektóre wiadomości są oznaczone jako przeczytane, inne nie. Na przykład na tym zrzucie ekranu mam kliknął wszystkie te wiadomości, a niektóre zostały zaktualizowane, a niektóre nie:

zrzut ekranu przedstawiający mieszankę przeczytanych i nieprzeczytanych

Zauważyłem również, że nieprzeczytana liczba w skrzynce odbiorczej nie zachowuje się konsekwentnie: czasami jest zmniejszana, mimo że wiadomość wciąż pokazuje się jako nieprzeczytana, czasami liczba się nie zmienia.

W razie potrzeby korzystam z MBP z początku 2011 roku z 8 GB pamięci RAM.

Wydaje się, że to tylko problem z kontem Exchange. Mam dwa inne konta pocztowe w Mail i nie mam problemów z żadnym z nich. Przejrzałem ustawienia mojego konta Exchange i nie widzę niczego, co wydaje się niezwykłe.

Czy ktoś jeszcze tego doświadczył i rozwiązał problem?


Chociaż wspominają o Gmailu, nie zdziwiłbym się, gdyby ta aktualizacja (obecnie w fazie testów) to naprawiła : 9to5mac.com/2013/10/31/... - I tak, mam dokładnie ten sam problem.
salgiza

Według zrzutu ekranu na 9to5mac.com , jednym z trzech obszarów pierwszej wersji beta pierwszej aktualizacji Yosemite jest „Wymiana kont w poczcie”. Więc jest nadzieja.
Dave Mulligan

Odpowiedzi:


2

Ten sam problem i na dwóch różnych komputerach. Jeden to MBP (połowa 2010 r.), A drugi to iMac (początek 2013 r.). Otrzymuję pocztę z serwera Exchange. Uważam, że zamknięcie i ponowne otwarcie poczty tymczasowo rozwiąże problem. Uważam również, że przełączanie skrzynek pocztowych i przełączanie z powrotem działa.


Tak, zauważyłem, że przełączenie się na jedną z moich innych skrzynek odbiorczych i powrót zmusza wyświetlacz do aktualizacji, ale nadal jest to bardzo denerwujące.
Dave Mulligan

1

Miałem ten sam problem i pomógł mi przebudować skrzynkę odbiorczą.

Wybierz skrzynkę odbiorczą, a następnie przejdź do menu skrzynki pocztowej, a następnie wybierz opcję Przebuduj na dole menu.

Jeśli opcja Przebuduj jest wyłączona, upewnij się, że jesteś w widoku skrzynki pocztowej, aby można było wybrać folder. Aby uzyskać widok skrzynki pocztowej, kliknij Skrzynki pocztowe na pasku Ulubionych lub wybierz Widok> Pokaż listę skrzynek pocztowych

Skrzynka odbiorcza może na chwilę pozostać pusta / biała, gdy mail.app odbuduje swoje indeksy. Ponownie pobierze wszystkie wiadomości e-mail z serwera, więc w przypadku dużych skrzynek pocztowych może minąć trochę czasu.


0

Mam ten problem podczas pobierania poczty z konta Gmail. Nie działo się to wczoraj, ale dzieje się dzisiaj.

Jeśli zamknę i uruchomię ponownie Mail, przeczytane wiadomości zostaną zaktualizowane.


0

Jak wspomniano tutaj , możesz spróbować ustawić następujące ustawienia w swoim terminalu:

defaults write com.apple.Mail MarkAsReadDelay 0

Problem wydaje się mało prawdopodobny, ponieważ problem dotyczy tylko konta Exchange. Mimo to spróbowałem i - oczywiście - nie zauważyłem żadnej zmiany.
Dave Mulligan,

0

Wydaje się, że aktualizacja Yosemite rozwiązała problem. Teraz z systemem OS X 10.10.1, z pocztą w wersji 8.1, nieprzeczytane znaki są aktualizowane natychmiast.

AKTUALIZACJA : Byłem zbyt optymistyczny. Jest lepiej niż było, ale wciąż są wiadomości oznaczone jako nieprzeczytane, które przeczytałem.

AKTUALIZACJA 2 : Po uruchomieniu z drugą aktualizacją Yosemite (wersja 10.10.2) przez tydzień, która obejmuje pocztę w wersji 8.2, wydaje się, że została naprawiona. Tak


1
Mam 10.10.2 i nie było żadnej poprawy.
niebezpiecznedave

0

Ten sam problem na nowym Macbooku Pro, na dwóch różnych kontach, jednym Exchange i jednym GMail / IMAP.

Po ponownym uruchomieniu flagi są poprawne. Dotyczy to około połowy wiadomości, które otrzymuję.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.