Jak usunąć sugestie dotyczące kontaktów z Wiadomości w OS X?


9

W polu „Do:” w aplikacji Wiadomości w systemie OS X, kiedy zaczynam wpisywać nazwę kontaktu, otrzymuję stare kontakty „iMessage”, które już dawno usunąłem. Z pewnością nie istnieją w moich kontaktach; jedynym miejscem, które moim zdaniem mogłyby istnieć, jest moja historia iMessage gdzieś na serwerach iCloud. W każdym razie, jak mogę je usunąć? Dzięki.


Czy obok ich nazwiska nie ma znaku „I”?
Rob

1
@Rob: Nie ... boje się, że nie. Tylko tekst „iMessage”. Niektóre nazwiska / numery mają również bąbelek czatu po prawej stronie listy rozwijanej, ale nie wszystkie (w szczególności te, które chcę usunąć).
Noldorin

Czy na pewno nie ma ich na liście adresów, która została połączona z Twoim kontem?
Rob

1
@Rob: Tak, 100% pewności. Irytujące wydaje się, że jest to coś przechowywanego / buforowanego przez iMessage.
Noldorin

Jak, u licha, nie zostało to jeszcze naprawione? Mam kontakt, w którym kiedyś mogłem wpisać tam nazwę, ale od jakiegoś czasu jest to autouzupełnianie pod nieprawidłowy adres
syreny

Odpowiedzi:


2

Odpowiedź udzielana przez @Noldorin działa dla mnie:

Wiadomości w systemie OS X nie pozwalają na usunięcie „ostatnich” kontaktów, ale wiadomości w systemie iOS to umożliwiają. Niedopatrzenie firmy Apple, ale mimo to jest to poprawka.

Aby to wyjaśnić, szukałem ostatnich adresów na moim iPhonie / iMessage podczas rozpoczynania nowej rozmowy. Istnieje symbol „i”, który pozwala zobaczyć ostatnie rozmowy grupowe i adresy, a także przycisk usuwania.

Po usunięciu błędny adres nie jest już widoczny w OS X iMessage.


0

Właśnie znalazłem rozwiązanie: Wiadomości w systemie OS X nie pozwalają na usunięcie „ostatnich” kontaktów, ale wiadomości w systemie iOS to umożliwiają. Niedopatrzenie firmy Apple, ale mimo to jest to poprawka.


Naprawdę nie jest to poprawka. Jest usunięty z iOS, ale nadal pojawia się w OS X.
Mark A. Donohoe

@MarqueIV: W ogóle nieprawda; jest usuwany z obu, ponieważ dane są przechowywane w iCloud!
Noldorin

W rzeczywistości to, co powiedziałeś, nie jest prawdą, ponieważ mam dwa iPady, iPhone 6 i mój Mac, wszystkie synchronizujące swoje kontakty za pośrednictwem iCloud, i mimo że udało mi się usunąć kontakt (który propagował usunięcie), ręcznie wykonałem polecenie „Usuń” z Niedawnych na wszystkich iDevices (gdzie już nie pojawia się) to jest nadal widoczny na Mac. Usunąłem kontakt kilka tygodni temu.
Mark A. Donohoe,

@MarqueIV: Wygląda na to, że masz wtedy problem ze swoim kontem, ponieważ mam trzy urządzenia Apple i działa dobrze. Sugeruję, żebyś zadzwonił do Apple i narzekał.
Noldorin,

0

Musisz usunąć osobę w iMessage na urządzeniu z systemem iOS (podczas wpisywania imienia i nazwiska osoby, która nie powinna już znajdować się w twoich kontaktach, nazwisko tej osoby może się nadal pojawiać. Naciśnij małą ikonę „i” po prawej stronie i wybierz polecenie „usuń z” ostatnie ”), Zamknij i ponownie otwórz wiadomość w systemie OS X, gdy zaczniesz wpisywać tę nazwę, nie będzie już wyświetlana. Synchronizuje się z urządzeniem z systemem iOS


0

znalazłem rozwiązanie, które przesłałem tutaj, ale zostało odrzucone

usuń zaznaczenie wszystkich pól w ogólnych komunikatach aplikacji usuń zaznaczenie wszystkich pól w ogólnych komunikatach aplikacji

Przepraszam: złe zdjęcie, powinienem załadować zrzut ekranu ze zdjęciem rudy wyślij wiadomość i kliknij usuń

zrób wpis i wyślij wiadomość

zrób wpis i wyślij wiadomość

po usunięciu konwersji pojawi się następujący komunikat

pojawi się następujący komunikat

wstęp rudy zniknie

wstęp rudy zniknie


może występować problem, jeśli na iPhonie ustawienie zostanie zachowane na zawsze. może być ustawiony na 30 dni, może być również związany z systemem operacyjnym, to działa w systemie operacyjnym Sierra
Oh My God Oui

0

To działało dla mnie:

Przejdź do ustawień, kont i haseł, iCloud. Następnie, gdy jest napisane „aplikacje korzystające z iCloud”, wyłącz kontakty.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.