Czy mogę wyodrębnić dane aplikacji z urządzenia z systemem iOS?


9

Mam na iPadzie (Stanza) aplikację innej firmy, która zawiera dane, które chciałbym przeprowadzić na komputerze Mac (statusy odczytu). Czy jest jakiś sposób na uzyskanie danych przechowywanych przez aplikację?

Odpowiedzi:


4

Nie ma potrzeby jailbreak.

Aplikacja taka jak JuicePhone załatwi sprawę , jeśli masz komputer MacOS X. Pamiętaj tylko o wyłączeniu szyfrowania kopii zapasowej.


Wspomniane tutaj oprogramowanie nie było długo aktualizowane (2013) i nie jest kompatybilne z nowszymi formatami kopii zapasowych iOS, w szczególności iOS 10+.
Gregzo


2

Korzystam z PhoneView, aby uzyskać dostęp (odczyt i zapis) do tych danych bezpośrednio na iPhonie. Nie wymaga to jailbreaka, ale jeśli to zrobisz, możesz mieć większy dostęp. Nie ma znaczenia, czy kopie zapasowe są szyfrowane, ponieważ przed odczytaniem plików na iPhonie prosi o podanie hasła. Jestem bardzo zadowolonym klientem i otrzymałem wsparcie od eCamm, nawet gdy używam wersji beta Mac OS z wersjami Xcode i beta wersji iOS. Jest bardzo solidny w dostarczanych wersjach oprogramowania i nie powstrzyma cię, jeśli chcesz żyć na krawędzi lub opracować dla systemu iOS.


2

Moim zdaniem najlepszą odpowiedzią jest BEZPŁATNA odpowiedź ... która jest użyta ifuse. Szczegóły w mojej odpowiedzi na pytanie iPhone'a. Proces pobierania / korzystania z iExplorer doprowadził mnie do szaleństwa, by znaleźć właściwą odpowiedź.


1

Jailbreak you iPad, jeśli nie, i zainstaluj OpenSSH. Następnie tylko scprzeczy, które chcesz z iPada na komputer. Większość danych związanych z aplikacją znajduje się w /var/mobile.


0

Używam PhoneDisk . Znajduje się na pasku menu i automatycznie wykrywa po podłączeniu iPhone'a za pomocą kabla USB.

Może odczytywać pliki bezpośrednio z iPhone'a bez konieczności jailbreak, więc nie ma znaczenia, czy twoja kopia zapasowa jest zaszyfrowana, czy nie. Aby odczytać pliki z określonej aplikacji, wybierz „Zmień root roota”, a następnie żądaną aplikację. Zamontuje katalog aplikacji jako dysk, po którym można poruszać się po Finderze.


0

Dziwi mnie, ile jest tu opcji. Nie używam żadnego z nich, w tym tego, które sugeruję: Macroplant's iPhoneExplorer . Ale wątpię, żeby mogły się poprawić. Będzie to działać zarówno na telefonie z uszkodzonym więzieniem, jak i nie odpowiednio, przez USB . I to za darmo . Oczywiście nie jest tak pełen funkcji jak PhoneDisk , co jest po prostu niesamowite: pochodzą z tego samego Macroplant . JuicePhone wyglądają fajnie z różnych powodów (eksploracja kopii zapasowych).


-1

iPhone Backup Extractor może uzyskać dostęp do kopii zapasowej iPhone'a i wyodrębnić z niej dane. Warto sprawdzić, czy spełnia Twoje potrzeby.

Możesz obejrzeć ten samouczek, aby dowiedzieć się więcej:

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.