Jak zmienić kolor wskaźnika myszy OS X?


15

Mam pewne upośledzenie wzroku i często mam problemy ze znalezieniem wskaźnika myszy na ekranie. Chcę zmienić kolor wskaźnika.

Wiem, że w „Universal Access” możesz zmienić rozmiar, ale nadal nie pomaga to, że kursor „wtapia się” w wszystko inne na moim ekranie. Chcę, aby mój kursor był jasny zielony lub czerwony.

Używam OS X 10.6.7.


to tak naprawdę nie zmienia koloru kursora, ale jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, gdzie jest kursor. możesz pobrać iCursor za darmo w Mac App Store

Odpowiedzi:


7

Wszystko, co pozwala zmienić kolor, jest płatnym oprogramowaniem. Oto MightyMouse.
Niestety wygląda na to, że MightyMouse zostało wycofane :(

Poleciłbym to darmowe oprogramowanie, które wyświetla kółko wokół twojego kursora. Gdy nie poruszysz myszką przez jakiś czas i poruszysz nią, wyświetli się kółko wokół wskaźnika. Oto oprogramowanie.


Jest to bardzo wygodne, bezpłatne i przyjazne dla użytkownika. Chciałbym, żeby był 64-bitowy, ale działa dobrze w Lion. Wspaniale.
zevlag

to tak naprawdę nie odpowiada na pytanie.
worc


1

Wypróbuj Omnidazzle, nie możesz zmienić koloru, tak jak chcę, ale możesz zobaczyć coś wokół myszy, aby to znaleźć, naciskając klawisz. Spróbuj.


Czy możesz podać linki lub zrzuty ekranu, które jasno określają, dlaczego PO chce korzystać z tego programu?
sameetandpotatoes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.