Pobierz wszystkie połączone pliki na raz ze strony internetowej w Safari


10

Stworzyłem Web Frontend dla mojego własnego serwera do udostępniania plików moim współpracownikom. Mogą tam przesyłać obrazy i animacje.

Teraz, jeśli współpracownik przesłał wiele plików, dobrze byłoby pobrać je wszystkie naraz.

Mam więc stronę internetową, powiedzmy, 20 linków. Wszystkie z nich prowadzą do plików w innym folderze.

Czy istnieje wtyczka lub cokolwiek, co można kliknąć raz, co następuje po linkach i pobiera pliki?

Odpowiedzi:


8

Znalazłem to oprogramowanie do własnego użytku i odtąd pamiętam twoje pytanie. Właśnie to znalazłem, być może to może ci pomóc:

Folx

Folx to darmowy menedżer pobierania dla systemu Mac OS X z interfejsem w stylu Mac. Oferuje wygodne zarządzanie pobieraniem, elastyczne ustawienia itp. Folx ma unikalny system sortowania i przechowywania pobranych treści.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


iGetter

Site Explorer umożliwia eksplorację całej witryny internetowej lub FTP, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć i pobrać pliki, które Cię interesują. Aby eksplorować witrynę HTTP, HTTPS lub FTP, wybierz element grupy Site Explorer i wybierz funkcję menu kontekstowego „Wejdź na stronę URL ”, aby ustawić adres URL witryny. Po przejściu do pliku, który chcesz pobrać, kliknij go dwukrotnie lub wybierz funkcję menu kontekstowego „Dodaj do kolejki”, a pojawi się ona w kolejce do pobrania. Jeśli chcesz anulować przetwarzanie, po prostu naciśnij przycisk „Pauza” na pasku narzędzi. Site Explorer analizuje strony HTML pod kątem wszystkich dostępnych linków, nawet patrząc w funkcjach JavaScript, więc wyświetli pełną listę zawartości stron internetowych.

wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj


Kiedy szukałem twojego pytania, znalazłem następujące informacje:

Jak mogę pobrać wszystkie pliki MP3 ze strony internetowej?

SiteSucker to świetna (darmowa) aplikacja! Umożliwi to pobieranie folderów z witryny. Wpisz adres URL i kliknij „Pobierz”

obraz witryny

SiteSucker to aplikacja dla komputerów Macintosh, która automatycznie pobiera witryny internetowe z Internetu. Robi to poprzez asynchroniczne kopiowanie stron internetowych, obrazów, tła, filmów i innych plików na lokalny dysk twardy, powielając strukturę katalogów witryny. Wystarczy wpisać adres URL (Uniform Resource Locator), nacisnąć przycisk powrotu, a SiteSucker może pobrać całą witrynę internetową.


Edycja: dodano folx
StrawHara,

Folx działa naprawdę dobrze! Ma wersję płatną, ale darmowa ma wszystkie funkcje, których powinien potrzebować OP. Właśnie pobrałem kilka plików pdf z jednej strony - działało idealnie w systemie Mac!
iled

5

Użyj wgetdo tego narzędzia wiersza poleceń . Jeśli nie masz wgetzainstalowanego, zainstaluj go zgodnie z instrukcjami tutaj .

Aby pobrać wszystkie połączone pliki z adresu URL, uruchom polecenie podobne do

wget --recursive --no-clobber --no-parent www.example.com/page/

--recursiveOpcja mówi wgetdo linków. Te --no-clobberśrodki tylko pobrać każdy plik połączony raz i --no-parentzapobiega wgetz poniższych linków, które prowadzą do katalogu nadrzędnego - na ogół nie to, co chcesz.

Więcej informacji jest dostępnych w dokumentach .


Dla wszystkich z podstawowymi umiejętnościami i narzędziami do instalowania pakietu z homebrew jest to najlepsza odpowiedź. Nawiasem mówiąc, instrukcje instalacji podane w odpowiedzi są nieaktualne. Możesz po prostu zrobić brew install wgeti możesz iść.
moveon

3

Oto kolejna alternatywa, podobna do tej z Foxla .

Aktualizacja: sierpień 2019 r

Obie wtyczki przeglądarki zostały wycofane, a ich funkcjonalność jest teraz częścią Download Shuttle Pro (wersja płatna). Wtyczki można nadal pobrać z oficjalnej strony pomocy technicznej . W przypadku nowszych wersji Safari może być konieczne znalezienie sposobu na obejście narzuconego ograniczenia „niebezpiecznego rozszerzenia”.


Oryginalna odpowiedź poniżej

Pobierz Shuttle to prosty i lekki menedżer pobierania dla systemu macOS. Działa jako samodzielny lub jako rozszerzenie przeglądarki. Zawiera wtyczki do Safari i Chrome .

Pobierz Shuttle to niesamowicie szybki akcelerator pobierania i menedżer, i jest bezpłatny! Wszystkie pliki do pobrania wykonane za pomocą usługi Download Shuttle są wielosegmentowe, tzn. Każdy plik jest podzielony na wiele mniejszych części, które są jednocześnie pobierane. Zapewnia to, że prędkości, których doświadczasz, są znacznie szybsze, ponieważ przepustowość jest zmaksymalizowana.

czółenko

To jest darmowe . Uważam, że jest łatwiejszy w użyciu niż Foxl. W porównaniu z darmową wersją Foxla ma tę zaletę, że nie ma reklam ani wyskakujących okienek z prośbą o zakup pełnej wersji.

Jest aktualizowany (aplikacje i rozszerzenia) od 2017 roku.

Testowane na macOS 10.12.5 i Safari 10.1.1.


Wydaje się, że nie dotyczy to PO. Wydaje się, że działa tylko jeden adres URL naraz, a nie to, o co poprosił PO, czyli wszystkie adresy URL połączone z wyznaczonej strony.
Victor Engel

@VictorEngel w czasie, gdy pisałem tę odpowiedź, działała zgodnie z opisem OP (i ciebie), o ile zainstalowane były również rozszerzenia przeglądarki. Zaktualizowałem odpowiedź w odniesieniu do rozszerzeń, które nie są już utrzymywane.
iled

2

Odpowiedź przeglądarki Chrome / Firefox. Chrome / Firefox może korzystać z atrybutu pobierania HTML5 .

O ile wiem Safari nie obsługuje go jeszcze.

Ponieważ budujesz strony internetowe. Możesz dodać atrybut pobierania do linków, a także nadać im nazwę klasy, która pomoże Ci je znaleźć.

Następnie używasz przycisku, który uruchamia funkcję javascript, która symuluje klikanie linków, które używają atrybutu pobierania, aby wymusić pobieranie plików zamiast otwierania.

Przykład.

<!DOCTYPE html>
<html>
 <head>

  <title>test</title>

   <script>

   function downloadURLS() {

     var links = document.getElementsByClassName("downloadLnk");
     for(var i=0; i<links.length; i++) {

       links[i].click();
     }

   }


     </script>

 </head>
 <body>

   <p>
<!--   add the download attribute, and add the class name downloadLnk -->
<!--The download attribute will work in Chrome, but as of yet not Safari-->
   <a class="downloadLnk" href="subdir/1.jpeg" download > image link</a>
   </a>
   </p>

   <p>
   <a class="downloadLnk" href="subdir/2.jpeg" download > image link</a>
   </a>
   </p>

   <p>
   <a class="downloadLnk" href="subdir/3.jpeg" download > image link</a>
   </a>
   </p>

   <div>
     <button onclick="downloadURLS()">download all</button>

   </div>

 </body>
</html>

Nie oznacza to również, że obrazy znajdują się w podkatalogu.

Przykładowa strona robocza

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.