Po przebudzeniu niektóre okna Chrome są rozmyte


17

Mam drugi monitor podłączony do mojego MBP Retina. Byłem w systemie OS X Mavericks i miałem ten problem, gdy czasami wyświetlacze przechodziły w tryb uśpienia, a kiedy je budziłem, wiele kart w Chrome wygląda rozmazanych na moim głównym ekranie Retina.

Kiedy przeniosłem zakładki na monitor bez siatkówki, faktycznie to naprawiłem. tzn. rozwiązaniem jest tymczasowe przeniesienie zakładki na monitor bez siatkówki (upuszczenie go tam), a następnie przywrócenie go i nagle znów wygląda chrupiąco.

Oczywiście jest to strategia nieskalowalna / trwała.

Przyjąłem, że uaktualnienie do Yosemite to załatwi, ale tak nie było. Nadal go widzę.

Nie wszystkie karty są rozmyte, a jedyne, które wydają się rozmyte, to moje karty Chrome. Nie próbowałem jeszcze Safari ani niczego innego.

Wszelkie pomysły na to, co może być tego przyczyną?

Oto zrzut ekranu karty Chrome wyglądającej na rozmytą.

rozmyty przykład


Co to za zrzut ekranu?
Ruskes,

1
Zrzut ekranu przedstawiający rozmytą / rozmytą przeglądarkę Chrome.
marcamillion,

1
mam ten sam dokładny problem z moim MBPr, zarówno na OSX 10.9, jak i teraz 10.10. Warto zauważyć, że na Chrome Canary nie mam tego problemu, więc mam nadzieję, że stabilna przeglądarka Chrome zostanie wkrótce zaktualizowana z poprawką!
Bill Dami

2
Mam ten sam problem! OSX 10.9.5 i Chrome 38. Wydaje mi się, że mam go również po otwarciu mojego MacBooka z trybu uśpienia.
arno_v

2
Występuje również ten problem. Przeniesienie lub zmiana rozmiaru okna tymczasowo rozwiązuje ten problem. Mac OS X 10.10, Chrome 38.0.2125.104.
Ambidex

Odpowiedzi:


1

Nie jestem w 100% pewien, ale wygląda na to, że najnowsza stabilna wersja (39.0.2171.71, wydana 11/25) mogła to naprawić.


Czy ktoś inny może to potwierdzić? Nie jestem też w 100% pewien. Wydaje się, że tak, ale tylko czas mi to powie.
marcamillion

Uważam, że to też zostało naprawione dla mnie.
marcamillion,

Mam 43.0.2357.132 (wersja 64-bitowa) i nadal doświadczam tego od czasu do czasu ...
Aron Rotteveel

0

Czy monitor zewnętrzny jest zawsze podłączony do urządzenia?

Nie jestem pewien, czy to zadziała lub czy jest to realne rozwiązanie, ale spróbuj ustawić monitor zewnętrzny jako główny wyświetlacz i zgłoś raport.


To tylko problem związany z Chrome. Wątpię więc, czy to na stałe to naprawi.
marcamillion
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.