Ikona głośności zniknęła po aktualizacji do Yosemite.


25

Ikona głośności zniknęła po aktualizacji do systemu OS X Yosemite 10.10. Nadal mam dźwięk. resetowanie PRAM nie działało. Odnowiłem Macbook Air 2012

Odpowiedzi:


38

Przejdź do Preferencji systemowych, a następnie Dźwięk, a następnie zaznacz „Pokaż głośność na pasku menu”.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


27

Jeśli używasz Bartendera, sprawdź, czy nie jest ustawione całkowite ukrywanie ikony głośności.

Pomyślałbyś, że gdybyś miał problem z tą odpowiedzią, nie potrzebowałbyś tej odpowiedzi, ale wtedy nie pomyślałbyś o mnie -_-


3
Prawdziwa historia: to znów miało ten problem, przejrzałem go i znalazłem.
Yatharth Agarwal

3
Tak, ja też. Zainstalowałem dzisiaj barmana na nowym komputerze Mac iz jakiegoś powodu domyślnie całkowicie ukrywa ikonę głośności.
user73657

1
Nie wiem, kiedy ustawiłem Volume, aby był całkowicie ukryty w BarTender :(
Tatsh 18.10.16

@Tatsh wygląda jak ustawienie domyślne, mam ten sam problem
stokrotka

Mój z pewnością nie był ustawiony, aby to ukryć. Miałem awarię maszyny (tak ... wiem ... Mac się rozbił. Nie zdarzyło się to od miesięcy!;)). I przy ponownym uruchomieniu - brak ikony głośności. Ta odpowiedź kazała mi sprawdzić i ... została ustawiona jako ukryta. Nic innego nie było nie na miejscu - tylko ikona dźwięku.
RedYeti

3

Otwórz Preferencje systemowe, kliknij Dźwięk (w drugiej części do końca po prawej), a następnie upewnij się, że opcja Pokaż głośność na pasku menu jest zaznaczona.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.