Yosemite Mail.app - Reguła utknęła na 7 dni


3

Chcę wprowadzić regułę usuwania wszystkich e-maili starszych niż 200 dni (pozostaną one w Gmailu - używam POP).

„Data otrzymania” jest krótsza niż „[7] dni.

Mogę to ustawić na 7 dni w porządku, ale jeśli wprowadzę inną wartość, zapisz ją i wróć. Zawsze mówi 7 dni.

Myślę, że to błąd Yosemite / Mail.app ?!

W Google nie znalazłem nic na ten temat.


1
Nie mam odpowiedzi, ale chciałem, żebyś wiedział, że nie jesteś sam. Mam dokładnie ten sam problem z „zablokowaniem się na 7 dni” w przypadku poczty w Yosemite.
TunaMaxx,

1
Dowiedziałem się o tym więcej, ale nie mam wystarczającej liczby przedstawicieli w tej społeczności, aby przełamać ochronę tego biletu. Jednak od tego czasu dowiedziałem się, że jest to błąd w poczcie Apple Mail, który istniał w wielu wersjach. Dobrą wiadomością jest to, że wprowadzane wartości są rejestrowane i przestrzegane, mimo że interfejs użytkownika cały czas mówi „7 dni”. Aby to sprawdzić, ustaw regułę na liczbę taką jak „57” lub coś w tym rodzaju. Następnie otwórz ~/Library/Mail/V2/MailData/SyncedRules.plisti wyszukaj „57” w tym pliku. Znajdziesz go blisko pasujących informacji o regule. Wartość ta zachowuje się i jest przestrzegana nawet podczas ponownego uruchamiania Mail.
TunaMaxx

Jak można powiadomić Apple?
niico

Najwyraźniej były już wiele razy. Wiele radarów zostało zebranych z tego, co słyszę.
TunaMaxx

Odpowiedzi:


0

Skopiowano z TunaMaxx powyżej, który nie ma wystarczającej liczby przedstawicieli, aby odpowiedzieć:

Dowiedziałem się o tym więcej, ale nie mam wystarczającej liczby przedstawicieli w tej społeczności, aby przełamać ochronę tego biletu. Jednak od tego czasu dowiedziałem się, że jest to błąd w poczcie Apple Mail, który istniał w wielu wersjach. Dobrą wiadomością jest to, że wprowadzane wartości są rejestrowane i przestrzegane, mimo że interfejs użytkownika cały czas mówi „7 dni”. Aby to sprawdzić, ustaw regułę na liczbę taką jak „57” lub coś w tym rodzaju. Następnie otwórz ~ / Library / Mail / V2 / MailData / SyncedRules.plist i wyszukaj „57” w tym pliku. Znajdziesz go blisko pasujących informacji o regule. Wartość ta zachowuje się i jest przestrzegana nawet podczas ponownego uruchamiania Mail. -

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.