Pliki muzyczne nie są kopiowane z iTunes do iPhone'a, wyglądają na szare z kropkowanym okręgiem


18

Kiedy przeciągam pliki muzyczne z iTunes (na pulpicie) na podłączony iPhone, wiele razy pliki po prostu nie są kopiowane do iPhone'a - utwory pojawiają się na liście na iPhonie, aczkolwiek szare, a najbardziej lewa kolumna to kropkowany okrąg z dla mnie nieznane znaczenie (może to być pasek postępu naprawdę ...).

iTunes 12.0.1.26 (OS X Yosemite)

Możesz zobaczyć niektóre pliki skopiowane, podczas gdy inne nie, na zrzucie ekranu:

enter image description here

Kropkowane okręgi znajdują się w lewej kolumnie.

Wymienię kilka rzeczy, które należy wykluczyć:

 • Nie korzystasz z iTunes Match.
 • Mam wystarczająco dużo miejsca na iPhone. To nowy iPhone 6 Plus 128 GB z około 60 GB wolnego miejsca.
 • ja robić mieć zaznaczoną opcję „Ręcznie zarządzaj muzyką i filmami”.
 • ja mogą skopiuj niektóre pliki, niektóre pliki po prostu nie zostaną skopiowane. Nawet przy tym samym manewrze przeciągania niektóre pliki zostaną skopiowane, a inne nie.


Czy możesz dołączyć obraz kropkowanego okręgu?
mehmenmike

Gotowe. Wydaje się, że dzieje się to przypadkowo, a ja miałem ten problem od dłuższego czasu, ale nigdy nie znalazłem rozwiązania.
Jonny

2
Mogę odpowiedzieć na to pytanie, ale silnik SE mówi, że nie mogę, ponieważ jest to pytanie chronione, a mój 101 rep. Nie wystarcza - potrzebuję 10. Tak czy inaczej, to, co działało dla mnie w tej sytuacji, to przejście na dół strony i naciśnij „Synchronizuj” - po zakończeniu procesu synchronizacji iTunes rozpocznie kopiowanie brakujących utworów. Musiałem trzykrotnie zsynchronizować, aby uzyskać 120 brakujących piosenek, ale w końcu dotarły.
Adam Lawrence

2
Żadna z odpowiedzi nie pomogła mi w automatycznej synchronizacji. Ręczna synchronizacja jest łatwiejsza zazwyczaj robi to, dopóki tego nie zrobi. Potem jest przywracanie i spróbuj ponownie. Automatyczna synchronizacja jest absolutnie bezużyteczna, a instrukcja jest mniej niż akceptowalna. Zaczynam podejrzewać, że mieszają utwory / odcinki tak słabo, że nie można ich skopiować, ponieważ „myśli”, że istnieje duplikat. Tęsknię za iPodem tak bardzo ...
Mena

Odpowiedzi:


5

Obserwowałem ten problem z kilkoma urządzeniami iPod Touch (jeden V1, jeden V4). Zaczęło się dla mnie dopiero wtedy, gdy przeniosłem swoje pliki muzyczne z dysku twardego na PC na NAS podłączony do Wi-Fi.

Moje obejścia są następujące:

 1. Nie kopiuję więcej niż jednego albumu naraz (ręcznie zarządzaj muzyką).
 2. Czekam na zakończenie poprzedniej kopii przed rozpoczęciem nowej.

Kiedy otrzymuję przedmioty z szarym kółkiem, synchronizuję urządzenie. Po zakończeniu procesu synchronizacji iTunes rozpocznie kopiowanie brakujących elementów do iDevice. Może to potrwać kilka synchronizacji, aby rozwiązać problem, ale w końcu powinien spowodować, że Twoje przedmioty zostaną usunięte.


4

Chłopaki Rozwiązałem to. Nie wiem, czy jest to właściwy lub jedyny sposób na rozwiązanie tego problemu, ale działał dla mnie. Trwało to wiecznie, ale zadziałało.

Usuń wszystkie utwory z iPoda / iPhone'a, które mają małe kółko.

Przeciągnij je z powrotem na urządzenie, jeden po drugim.

To jedyny sposób, w jaki to zadziałało! Gdybym próbował przeciągnąć kilka z nich, nigdy nie zadziałało.

Mam nadzieję, że to komuś pomoże!


2

Zignoruj ​​całą resztę tego gówna, wszystko, co zrobiłem, to zmiana nazwy jednej z piosenek, które nie były synchronizowane. Gdy to zrobiłem, trafiłem na synchronizację i wszyscy zaczęli synchronizować. Mam nadzieję, że to działa dla każdego, kto czyta.


To działało dla mnie. Poszedłem do iTunes & gt; Biblioteka & gt; Utwory (nie należy mylić z iTunes & Devices; Muzyka; potem znalazłem utwór, który nie był synchronizowany. Kliknij, aby wybrać wiersz. CMD + i w utworze, aby wyświetlić informacje. Zmodyfikowałem wpis Komentarze. Kliknij OK. . Wróć do urządzeń i zsynchronizuj. Viola!
styfle

1

Myślę, że było to spowodowane tym, że moje pliki mają kształt serca w nazwie pliku. Zmieniłem nazwę, aby go usunąć, ponownie dodałem do mojej biblioteki i przy następnej synchronizacji zadziałało. Może to być tak proste, jak nielegalne znaki. Jabłka o bardzo pochwalonym interfejsie użytkownika nie dają żadnej wskazówki co do przyczyny, pozostawiając użytkownika do odgadnięcia. Prosta nawigacja po kropkowanym kółku z kwestią ujawnioną jako podpowiedź wyeliminowałaby całą tę frustrację.


Odrodzenie albumu naprawiło problem!
Hatef


0

To, co robię, to usunięcie albumu i dodanie go ponownie. Jeśli nie ma tam utworu, ręcznie go usuwam i dodaje z powrotem. Jest to proces dłuższy, ale bardziej wydajny.


0

Usunąłem wyszarzone utwory, a następnie ponownie przeciągnąłem je do mojego telefonu z biblioteki muzycznej


0

Przez jakiś czas miałem ten problem, wymyśliłem, jak to naprawić, stworzyłem listę odtwarzania na moim iPhonie, kiedy idę przeciągać utwory do mojego iPoda i przeciągam je do listy odtwarzania, która rzuca je na telefon i listę odtwarzania (nie jest to wielka sprawa) i boom, każda piosenka, którą wypróbowałem i każda z nich jest teraz na moim iPhone. Mam nadzieję, że działa to dla wszystkich innych.


0

Miałem ten sam problem. Spędziłem dużo czasu czytając inne rozwiązania i bawiąc się. Rozważałem nawet wymazanie zawartości mojego telefonu i rozpoczęcie od nowa.

W moim przypadku uważam, że to dlatego, że kupiłem album w wersji przedpremierowej iTunes, pobrałem te utwory, a potem, kiedy album został ostatecznie wydany, skończyło się na duplikatach (zakupionych) utworów.

Chociaż podejrzewam, że istnieją inne sposoby, aby skończyć z tym samym problemem, każdy, kto to przeczyta, rozważy dwie rzeczy. Najpierw poszukaj duplikatów utworów specjalnie z iCloud i usuń duplikaty. Oto instrukcje od Apple: https://support.apple.com/en-us/HT201323

To jednak nie wszystko, potem musiałem zbombardować muzykę w telefonie i zsynchronizować wszystko. To było raczej zaangażowane:

 1. Podłącz telefon do iTunes
 2. Wybierz Muzyka w Ustawieniach
 3. Wyłącz synchronizację muzyki
 4. Kliknij Synchronizuj
 5. Zauważ, że nadal jest dużo miejsca wykorzystywanego przez (teraz niezsynchronizowaną) muzykę
 6. Odłącz telefon i ręcznie usuń to, co pozostało w telefonie: Ustawienia - & gt; Ogólne - & gt; Pamięć masowa i iCloud Usage - & gt; Zarządzaj pamięcią masową - & gt; Muzyka - & gt; Edytuj / Wszystkie utwory - & gt; Kasować
 7. Podłącz ponownie telefon do iTunes
 8. Wróć do Muzyki w Ustawieniach
 9. Wybierz „Synchronizuj muzykę” (wybrane listy odtwarzania, artyści, albumy i gatunki) i ponownie wybierz muzykę, którą chciałem zsynchronizować
 10. Kliknij Synchronizuj, a następnie Gotowe

Mam nadzieję, że to pomoże.


0

Miałem ten problem kilka razy. Właśnie znalazłem „poprawkę” Obok ikony „wysuń” na karcie iPhone'a w utworach znalazłem ostrzegawczy wykrzyknik. kliknięcie go podsumowuje wszystkie błędy, które miały miejsce podczas kopiowania. Po kliknięciu OK - cały proces kopiowania jest kontynuowany ..
pracował dla mnie! ;)


-2

Dzieje się tak, ponieważ po ostatniej aktualizacji Apple zablokował opcję kopiowania muzyki, która została wcześniej pobrana lub pobrana z Internetu. Teraz jesteś zmuszony ponownie kupić swoją muzykę, a użytkownicy nie będą mogli słuchać pobranej muzyki z Internetu, więc możemy powiedzieć, że Apple walczy z nielegalnymi pobraniami. Do tej pory nie ma rozwiązania tego problemu.


Jakieś oficjalne raporty na ten temat?
Jash Jacob

To nie ma sensu. Po pierwsze, Apple nie ma możliwości sprawdzenia, czy plik został pobrany z Internetu (a jeśli tak, to czy został legalnie nabyty, czy nie). Pliki, które sam zgrywasz, używając iTunes lub innego narzędzia, mogą być identyczne z plikami pobranymi z Internetu. Gdyby naprawdę próbowali „zmusić [] [ciebie] do kupienia swojej muzyki”, zablokowaliby także zgrane utwory, których nie twierdzą, że robią. I wreszcie, Apple nie ma nic do zyskania dzięki temu. Przychody generowane przez sklep iTunes (który daje pliki non-DRM AAC, btw) bledną w porównaniu [kontynuacja]
tubedogg

[kontynuował] dochód z urządzeń. Ponieważ pliki nie blokują już twoich urządzeń, nie mają motywacji do blokowania plików MP3 lub AAC, które nie zostały nabyte przez iTunes.
tubedogg

-3

POPRAWKA JEST ŁATWA ...... WYBIERZ ŚLADY Z OKRĄGŁYMI KOŁAMI W OKNIE ITUNES ... PRZEJDŹ NIEBIESKIE ....... NASTĘPNIE KLIKNIJ W NINIEJSZE OKNO ZE WSZYSTKIMI PODŚWIETLONYMI W NIEBIESKIM .... WYBIERZ OPCJĘ WYBORU ... TAK JEST WYŁĄCZONY NA DALSZYM POZIOMIE EKRANU NASTĘPNY DO KAŻDEGO TORU .... WTEDY ... PRAWO KLIKNIJ PONOWNIE .... I WYBIERZ OPCJĘ „WYBIERZ” SO THE TICK RE-APPEARS ..... I WSZYSTKIE ŚLADY MOGĄ PONOWNIE ZOSTAĆ PONOWNIE .... TO POWIEDZIE ITUNES, CO ZROBIĆ ... WTEDY KLIKNIJ SYNC ..... VOILA ... PRACE DLA MNIE W EL CAPITAN - 10.11.6 - ITUNES - 12.4.3.1 :)


Napraw klucz CAPS Lock, publikowanie wszystkich dużych liter jest uważane za krzyk i dlatego jest bardzo niegrzeczne.
Byte Commander
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.