Czy można przełączyć Spotlight w OS X na Google?


19

Spotlight (w Yosemite) ma możliwość wyszukiwania w Internecie. Działa to jednak tylko z Bing. Czy można to zmienić na Google?


Czy wyszukiwanie w Google jest nadal w systemie syst Skróty klawiaturowe - włączone usługi?
Ruskes

1
Wyszukiwarki internetowe to bardzo duży biznes. W Google chodzi o to i o to, jak zarobili wielką złotówkę. Apple zdecydowało się na Microsoft Bing ze względów czysto finansowych i nie ułatwiło to użytkownikom zmiany.
Ruskes,

3
Buscar, powody, dla których Apple używa Binga nad Google, mogą być finansowe, ale proponuję dodać „moim zdaniem” przed oskarżeniem. Żadne z nas nie pracuje w Apple i dlatego żadne z nas nie ma pewności, jakie były motywacje Apple do zmiany.
tubedogg

1
tubedogg, Chciałbym dodać in my opinion, jednak dobrze jest też pozwolić ludziom dowiedzieć się, że to opinia, a nie fakt. Nie jest to trudne, a dodanie „Moim zdaniem” dodaje po prostu „politycznie poprawną” stronę.
Cullub

2
niestety latarka nie działa w El Capitan: github.com/nate-parrott/Flashlight/issues/537
Stuart Jeckel

Odpowiedzi:


9

Nie można uzyskać sugestii od Google, ale można wyszukiwać w Google (lub w innych obsługiwanych wyszukiwarkach) w Spotlight.

Wybierz swoją ulubioną wyszukiwarkę w preferencjach Safari. Następnie w centrum uwagi wpisujesz wyszukiwany termin, a następnie przeszukujesz za pomocą ⌘ + B.

Działa to nawet wtedy, gdy domyślną przeglądarką nie jest Safari, ale będzie używać domyślnej wyszukiwarki Safari.


10

W OS X 10.10 ktoś stworzył wtyczkę wyróżniającą, która nieoficjalnie zmieniła interfejs API niezbędny do dodania nowych wyszukiwarek. tj. google. Projekt nazywa się latarką. Wychodzi z pudełka z wieloma wtyczkami, w tym z Google. Aby z niego skorzystać, włączasz reflektor i wpisujesz na przykład g yosemite, który wyszukuje w Google „yosemite”

Ta aplikacja typu open source jest hostowana na git hub i ma wersje, które oznaczają, że po prostu instalujesz plik .app, jak zwykle. Jednak nie jest podpisany, więc może być konieczne przejście do preferencji systemowych -> bezpieczeństwo i prywatność i zezwolenie na otwarcie aplikacji (co robisz po uruchomieniu i otrzymaniu komunikatu o błędzie, że aplikacja nie pochodzi ze sklepu z aplikacjami). Zakładając, że ufasz aplikacji i / lub mojej rekomendacji. Możesz odwiedzić witrynę github i zobaczyć, ile osób zaznaczyło tę aplikację gwiazdką, aby dać ci poczucie pewności. pobierz tutaj: http://flashlight.nateparrott.com/

github: https://github.com/nate-parrott/Flashlight#flashlight


To jest naprawdę świetne. Używałem Alfreda do podobnej funkcjonalności, ale jeśli mogę umieścić wiele z nich bezpośrednio w centrum uwagi, to o jedną aplikację mniej się martwię. :-) Dzięki za udostępnienie.
Prefiks

3

Możesz sprawdzić pole szybkiego wyszukiwania Google . Z ich opisu:

Pole szybkiego wyszukiwania to pole wyszukiwania typu open source, które umożliwia wyszukiwanie danych na komputerze i w Internecie. Dzięki polu szybkiego wyszukiwania możesz wyszukiwać informacje z dowolnego miejsca. Następnie możesz wykonywać działania w wynikach wyszukiwania, takie jak uruchamianie aplikacji, wysyłanie wiadomości e-mail do znajomych lub odtwarzanie utworu.

W przeciwnym razie OS X Yosemite nadal ma skrót w System Preferences>> Keyboard>> Shortcuts>> Pod Searching,Search with Google

Jednak krótka odpowiedź na twoje pytanie brzmi „nie”. Nie możesz używać reflektora do bezpośredniego wyszukiwania w Google.


1

Jeśli chcesz przeszukać więcej niż Google, ciekawą alternatywą jest Alfred , jest bardzo blisko reflektorów, ale ma o wiele więcej opcji (zwłaszcza jeśli kupisz power pack.


0

Otwórz Safari, otwórz preferencje> szukaj> Upewnij się, że Twoja wyszukiwarka jest ustawiona na Google. Pamiętaj też o uwzględnieniu Sugestii Spotlight. To powinno załatwić sprawę. Załączam moje ustawienia, które pozwalają mi korzystać z Google z Spotlight. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, skomentuj, a ja chętnie pomogę! Moje ustawienia:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
To nie wydaje się działać w Yosemite
Casebash

1
To dziwne ... Czy korzystasz z najnowszej wersji?
Bora,

Jest tylko jedna wersja Yosemite.
tubedogg

10.10 lub 10.10. 1?
Ruskes,

Przepraszamy, ale nie działa już w najnowszej wersji Yosemite.
Christopher Harwood
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.