Mój kursor jest nieprawidłowy w niektórych aplikacjach (Safari, Chrome, Mail)


12

Mam ten dziwny problem polegający na tym, że mój kursor nie zmienia się w wskaźnik (ani żaden inny kursor) podczas przeglądania Internetu lub poczty.

MBPr z połowy 2012 r., OS X Yosemite, Safari 8

Czy ktoś wie jak to naprawić?


sprzęt komputerowy? OS? Wersja Safari?
Ruskes

@Buscar 웃 MBPr połowa 2012 r., OS X Yosemite, Safari 8
Angelo A


@Buscar 웃 dziękuję, rozwiązanie trybu bezpiecznego rozwiązało mój problem. Nie mam pojęcia, co właściwie to spowodowało.
Angelo A,

OK, niech to będzie odpowiedź, aby móc to zamknąć.
Ruskes,

Odpowiedzi:


0

Znalazłem artykuł, jak to naprawić w Społecznościach wsparcia Apple autorstwa Linc Davis.

Ta procedura jest testem, a nie rozwiązaniem. Nie rozczaruj się, gdy zauważysz, że nic się nie zmieniło po jego ukończeniu.

Krok 1

Celem tego kroku jest ustalenie, czy problem jest zlokalizowany na Twoim koncie użytkownika.

Włącz logowanie gości * i zaloguj się jako gość. Nie używaj loginu „Guest User” dostępnego tylko w Safari, utworzonego przez „Find My Mac”.

Po zalogowaniu się jako gość nie będziesz mieć dostępu do żadnych osobistych plików ani ustawień . Aplikacje będą się zachowywać tak, jakby były uruchamiane po raz pierwszy. Nie przejmuj się tym; to normalne. Jeśli potrzebujesz hasła lub innych danych osobowych, aby ukończyć test, zapisz, wydrukuj lub zapisz je przed rozpoczęciem.

Testuj, gdy jesteś zalogowany jako gość. Taki sam problem?

Po zakończeniu testu wyloguj się z konta gościa i, jeśli chcesz, wyłącz je na swoim koncie. Wszelkie pliki utworzone na koncie gościa zostaną automatycznie usunięte po wylogowaniu z niego.

* Uwaga: Jeśli aktywowałeś „Find My Mac” lub FileVault, nie możesz włączyć konta Gość. Login „Guest User” utworzony przez „Find My Mac” nie jest taki sam. Utwórz nowe konto, w którym chcesz przetestować i po testach usuń je, w tym folder domowy.

Krok 2

Celem tego kroku jest ustalenie, czy problem jest spowodowany modyfikacjami systemu innych firm, które ładują się automatycznie podczas uruchamiania lub logowania, czy też przez urządzenie peryferyjne.

Odłącz wszystkie przewodowe urządzenia peryferyjne oprócz potrzebnych do testu i wyjmij wszystkie karty rozszerzeń z rynku wtórnego. Uruchom komputer w trybie awaryjnym i zaloguj się na konto z problemem. Uwaga: Jeśli włączona jest funkcja FileVault lub ustawione jest hasło oprogramowania układowego lub jeśli wolumin rozruchowy jest programowym RAID, nie można tego zrobić. Poproś o dalsze instrukcje.

Tryb awaryjny uruchamia się i działa znacznie wolniej niż zwykle, a niektóre rzeczy w ogóle nie będą działać, w tym Wi-Fi na niektórych komputerach iMac. Następny normalny rozruch może być również nieco powolny.

Ekran logowania pojawia się, nawet jeśli zwykle logujesz się automatycznie. Aby się zalogować, musisz znać swoje hasło logowania. Jeśli zapomniałeś hasła, musisz je zresetować przed rozpoczęciem.

Testuj w trybie awaryjnym. Taki sam problem?

Po zakończeniu testu uruchom ponownie w zwykły sposób (tj. Nie w trybie awaryjnym) i sprawdź, czy problem nadal występuje. Opublikuj wyniki kroków 1 i 2.


1
Przyczyną okazała się poniższa odpowiedź na temat programu Photoshop CC. Jeśli masz program Adobe
Nilloc

23

Jeśli program Photoshop CC działa, wskaźnik myszy może wyświetlać niewłaściwy wskaźnik w kilku różnych aplikacjach (Chrome, Mail itp.). Zamknij program Photoshop CC, a kursor powinien być OK.

Odniesienie: https://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=357347


2
Do Twojej wiadomości Nie ogranicza się to tylko do Chrome, Twoje rozwiązanie również działało dla mnie w Safari 8.0.6. Dzięki!
Thomas

1
Szaleję z tym! Zamknięty Photoshop, a teraz wszystkie przypisania kursora działają idealnie. Twoje zdrowie!
Joshua Pekera,

To naprawiło to dla mnie, ale problem nie dotyczy tylko CC, używam CS6 i występuję. Niedawno zaktualizowany do El Capitan, nie zdarzyło się to wcześniej.
Brad Adams,

Aha! To Photoshop !!! Zamknięcie PS naprawia to natychmiast we wszystkich aplikacjach.
Django Reinhardt

1
Czy mogę wysłać Ci Keks? Uratowałeś mnie.
Joel

11

ZNALAZŁEM PROBLEM !!!! WHOOORAHHHHH!

ADOBE to ty!

Migające curser / curser nie wyświetla się / nie porusza się po całym itp we wszystkich produktach firmy Adobe i przeglądarce z wtyczkami flash ADOBE!

Zespół 22 osób w moim biurze miał podobne problemy i rozwiązaliśmy je po prostu zamykając obecnie otwarte dokumenty programu Photoshop. Dlaczego to naprawiliśmy, nie mamy pojęcia. Ale naprawił problemy - wszystkie problemy związane z kursorem!

Spróbuj.

Jesteśmy teraz w pogotowiu, kiedy dokładnie problem zacznie się pojawiać, aby ustalić dokładne przyczyny.


Wiem, że to stara odpowiedź na starszy post, ale w kwietniu 2016 r. Nadal to rozwiązało problem. Nie miałem otwartych aplikacji Adobe, ale całkowicie odinstalowałem Adobe na Mac El Capitain, a następnie ponowna instalacja spowodowała ten problem. Adobe wciąż to powoduje. Zainstalowanie Smooth Mouse naprawiło to.
David

Miałem dzisiaj problem i to rozwiązanie nie rozwiązało mojego problemu, ponieważ nie miałem otwartej aplikacji Adobe. Jednak otworzyłem Lightroom, a następnie zamknąłem go ponownie, co rozwiązało problem.
Victor Engel

To samo dla mnie. Jest rok 2018 i ten problem nadal występuje. Nie mam uruchomionego programu Adobe Photoshop, ale otwarcie i zamknięcie programu Photoshop natychmiast rozwiązuje ten problem.
uzyn

1

Hej, wiem, że to stary problem. Ale ostatnio miałem z tym również do czynienia. Kursor nie zmienił się w rękę podczas najechania kursorem na linki, a mój kursor migotał i przeskakiwał we wszystkich aplikacjach Adobe! Używam OSX El Capitan.

Moje problemy zostały rozwiązane przez zainstalowanie SmoothMouse . Nawet nie korzystam z żadnych funkcji aplikacji, ale niektóre ustawienia zostały zastąpione, a teraz wszystko działa dobrze!

Mam nadzieję, że pomoże każdemu.


SmoothMouse nie naprawił tego dla mnie, ale i tak wydaje się to przydatne narzędzie, więc na razie będę go używać.
fazy

0

Użycie SmoothMouse również działało dla mnie. Musi zastąpić niektóre pliki. Działało natychmiast i kontynuowało pracę bez żadnych problemów. http://smoothmouse.com/

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.