Brak sprzężenia zwrotnego w OS X Yosemite


9

Niedawno zaktualizowałem system do OS X Yosemite. Wszystko działa dobrze, ale z jakiegoś dziwnego powodu mój kursor nie jest podświetlony (przekazuj informacje zwrotne na temat wszystkiego, co najecham na dowolną opcję).

Jako przykład (jeśli nie wyjaśniam tego zbyt dobrze):

Po najechaniu myszką na opcje w menu Safari (lub w innym menu, nic nie pojawia się jako niebieskie tło, jak można się spodziewać (zmienia kolor na niebieski dopiero po kliknięciu).

Od dłuższego czasu prowadzę Mavericks i nie miałem problemów.

Nie jestem pewien, czy mysz ma jakąś rolę do gry, używam Mad Catz RAT3, ktoś wie, czy to problem z Yosemite? Czy jesteś świadomy poprawki?

Odpowiedzi:


6

Miałem ten sam problem z moją Mad Catz MMO 7 i naprawiłem problem! Jeśli pobierzesz najnowsze oprogramowanie sterownika ze strony http://madcatz.com/downloads/ dla Mavericks (OS X 10.9), rozwiąże to problem. W tym czasie będziesz musiał ponownie uruchomić komputer.


Ach, pobieram sterowniki, zapomniałem uruchomić ponownie. Gdy tylko uruchomiłem ponownie, problem został rozwiązany, dziękuję!
samayres1992

3

Skontaktowałem się z pomocą techniczną MadCatz, aby obejść sposób obejścia sterowników Mavericks w Yosemite:

Przejdź do Preferencji systemowych -> Bezpieczeństwo i prywatność -> Prywatność -> Odblokuj, aby wprowadzić zmiany

Na liście „Zezwól aplikacjom poniżej na sterowanie komputerem” zaznaczone:

  • MadCatzSmartTechnology
  • Mad Catz Editor ”

3

Dla mnie to samo z Logitech MX podłączonym do odbiornika unifikującego. Naprawiłem mysz za pomocą oprogramowania Unifying dostarczonego przez Logitech, a potem znowu zadziałało.


2
Walczę z myszką przez 2 dni i to naprawiło. Dla każdego innego, przez „naprawę” rozumie się sparowanie i ponowne sparowanie.
Joseph,

Natknąłem się na ten problem, gdy oprócz myszy przewodowej podłączono odbiornik Unifying. Odłączenie odbiornika, a następnie odłączenie przewodowej myszy i podłączenie jej z powrotem, naprawiło to.
Aaron

2

Mam ten sam problem z Mad Catz RAT 5. Jeszcze nie próbowałem go naprawić, ale wygląda na to, że przyczyną jest problem.


1

Co do tego warte, moja mysz nie jest kompatybilna z Macbookiem Air A1466 ... Używam Logitech M510. Najdłużej działało bezbłędnie z moim MacBookiem Pro 2011. Wczoraj zmieniłem komputer na pracę i duża część jego funkcjonalności przestała działać. W tym opcja aktywowania.


Czy możesz dodać sterowniki, których używasz ze wspomnianymi myszami? Wygląda na to, że wskaźnik nie jest tylko wskaźnikiem funkcji zawisu ...
bmike

0

Mam teraz ten sam problem w El Capitan z RAT 3 i żadna z powyższych rad nie działała dla mnie. Wysłałem e-mailem do ich wsparcie i otrzymałem następującą odpowiedź (bardzo szybko, na ich uznanie):

Dziękujemy za skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej MadCatz.

Informujemy, że nasi programiści wciąż pracują nad oprogramowaniem dla najnowszych wersji systemów operacyjnych Mac.

Niestety nie możemy podać Ci terminu, w którym będzie on dostępny.

Możemy zaproponować użycie urządzenia jako wtyczki typu plug and play lub poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli niedawno go kupiłeś.

Przepraszam, że nie mogę ci w tym pomóc.

Chyba po prostu to zniosę i mam nadzieję, że kiedyś coś się wydarzy. Skomentuję tutaj, jeśli otrzymam więcej informacji.


0

Dla mnie odinstaluj i zainstaluj najnowszy sterownik Mad Catz RAT Driver 1.1.69, nic się nie zmieniło. Ale kiedy usuwam MadCatz z aplikacji i każdy plik o nazwie zawiera „madcatz” z mojego dysku i ponownie uruchamiam komputer - funkcja najechania myszą z moim RAT 9 znów działa. Ale niestety za każdym razem, gdy odłączam MacBooka od wyświetlacza, problem pojawia się ponownie. Po ponownym podłączeniu Thunderbolt Display do MacBooka muszę ponownie uruchomić system.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.