Czy mogę ograniczyć hałas powiadomień do jednego urządzenia, gdy otrzymam wiadomość?


1

Mam kilka produktów Apple: MacBook, iPhone, iPad. Gdy ktoś wyśle ​​mi wiadomość tekstową, a cały pokój zacznie migać, ponieważ wszystkie trzy urządzenia powiedzą mi, że mam wiadomość.

Czy w prosty sposób można powiedzieć: „Jestem na swoim laptopie, po prostu mi powiedz”.

Odpowiedzi:


1

Podnieś go, inni zamilkną.

Tylko sprawdzenie ekranu blokady na urządzeniu iDevice nie jest wystarczające, musisz przesuwać i otwarty.
Na Macintoshu przyniesie to Messages na przód.


1
Nie mam na myśli wszystkich trzech urządzeń ding wielokrotnie. Dostaję 3 odgłosy. Ale nawet to brzmi śmiesznie. Korzystanie z Wiadomości na OS X nie wydaje się powstrzymywać innych przed hałasem.
Rob N

Niezależnie od tego, które urządzenie użyłeś jako ostatnie, najpierw otrzymasz powiadomienie, a pozostałe poczekają około minuty przed dingowaniem. Podnieś jeden, inni nie będą rzucać. Robię to cały dzień, każdego dnia ... w połowie rozmowy na moim komputerze Mac, jestem zajęty w innej aplikacji i Po prostu przytakuję w powiadomieniu i amp; Pomyśl: „Tak, fajnie”… Jeśli nie sprowadzę go na przód, wszystko inne leci jak szalone minutę później.
Tetsujin

Wyjaśnienie - jeśli jestem na komputerze Mac, nie przejmuję się pływającymi powiadomieniami. Mac nie i tak „rzuca”, więc nigdy nie musiałem przerywać powiadamiania, jeśli odebrałem już wiadomość na telefonie, więc moja odpowiedź brzmi tak naprawdę tylko po to, by zatrzymać iDevices, jeśli odbierzesz Mac. To może potrzebny jest rzeczywisty pasek czatu, który należy kliknąć, nie testowałem tego tak szybko, zazwyczaj, gdy odbieram na komputerze Mac, i tak jestem na pasku czatu gotowy do odpowiedzi.
Tetsujin

Ok, dzięki. Poproszę kogoś o przetestowanie tego ze mną i wrócę później.
Rob N
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.