Wymuś synchronizację Dysku iCloud z Yosemite


13

Istnieje wiele pytań dotyczących zmuszania iCloud do synchronizacji, ale są one na ogół stare i niejasne co do szczegółów .

Zmieniłem strukturę plików na komputerze Mac, ale wydaje się, że aplikacja iOS (Strony) nie przyjmuje nowej aktualizacji.

Kiedy przeglądam strukturę folderów za pomocą innej aplikacji na iOS, wciąż jest stara struktura. Wygląda więc na to, że moje zmiany na komputerze Mac jeszcze się nie zaktualizowały.

Czy istnieje sposób na wymuszenie synchronizacji iCloud w Yosemite?

Musi istnieć usługa uruchamiana i działająca w tle. Która to usługa?

Odpowiedzi:


8

Tak. Proces synchronizacji rozpoczyna się po odłączeniu od wszystkich sieci, a następnie ponownym połączeniu. Możesz debugować rzeczy za pomocą brctl log -wMaca, a AppleCare może również pomóc w dziennikach diag synchronizacji w chmurze iOS, jeśli masz problem wymagający tego poziomu debugowania.

Strona brctlpodręcznika zawiera informacje o plikach diagnostycznych, których można również użyć sysdiagnosedo pomocy w diagnozie synchronizacji w chmurze.

Rzeczywistym demonem synchronizacji jest, birdale nie uruchamiasz go bezpośrednio.

Na koniec, zanim zagłębię się w dzienniki, często używam https://iCloud.com, aby sprawdzić, czy urządzenia Mac i iOS są zsynchronizowane z wersją chmurową, więc wiem, który z nich jest opóźniony.


„Często korzystam z witryny iCloud.com, aby sprawdzić, czy urządzenia Mac i iOS są zsynchronizowane z wersją w chmurze, więc wiem, które z nich jest opóźnione”. Jak to robisz?
Calion

0

Jeśli korzystasz z sieci VPN, może to również czasami zatrzymać grę. Spróbuj po prostu zatrzymać i zrestartować VPN.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.