Zwiększanie i zmniejszanie głośności Yosemite nie wydaje dźwięku sprzężenia zwrotnego


40

Zamiast odtwarzać dźwięk po naciśnięciu przycisku zwiększania / zmniejszania głośności na klawiaturze, teraz odtwarza dźwięk po naciśnięciu klawiszy SHIFT + zwiększanie / zmniejszanie głośności. Jak skonfigurować, aby działał tak, jak wcześniej?

Odpowiedzi:


53

Jest to celowa zmiana preferencji.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Możesz ponownie włączyć sprzężenie audio w Preferencjach systemowych -> Dźwięk i sprawdzanie Play feedback when volume is changed


2
Hałas też jest inny. Nie jestem pewien, jak się z tym czuję - na przykład, gdy mój nastrój został skradziony.
Marc

4
Uwaga dla maniaków: spróbuj shift + opt, zmieniając głośność)
DanSkeel 12.04.15

7

Być może chcesz zostawić go takim, jakim jest teraz, wolę to w ten sposób, ponieważ czasami dźwięk kliknięcia, który wydaje, może być bolesny (w każdym razie, teraz w Yosemite nie brzmi tak głośno). Co chcę zrobić, gdy chcę usłyszeć wskaźnik głośności, to nacisnąć „Shift + klawisz głośności”, aby ponownie odtworzyć wskaźnik głośności tylko na ten czas.


1
Dobra wskazówka, warto zauważyć, że jeśli masz Play feedback when volume is changedwłączone ustawienie, możesz również przytrzymać Shift podczas regulacji głośności i wyciszy on wskaźnik głośności tylko na ten czas (tj. Zmiana jest tymczasowym przełączaniem dla dowolnego bieżącego ustawienia).
Adam Parkin,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.