Błąd programu Outlook 2011 dla komputerów Mac „nie można zsynchronizować zapisu”


22

Wciąż pojawiają się setki błędów „Nie można zsynchronizować zapisu: [...]”, ale spotkania i wiadomości e-mail, o których mowa w panelu Błędy, nie istnieją - usunąłem je i potwierdziłem, że nie ma ich w żadnym folderze, kalendarzu lub w dowolnym miejscu.

Mówią numer błędu: 19759

Na przykład: wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Dziękuję Matt! Te błędy doprowadzały mnie do szału i nic, co próbowałem (czyszczenie pamięci podręcznej, usuwanie spotkania itp.) Nie działało… dopóki nie zastosowałem się do Twojej sugestii, aby trwale usunąć wszystkie zaproszenia na spotkanie z mojego folderu Kosz.

Odpowiedzi:


21

Okazuje się, że te spotkania były wciąż na twardym dysku. Poszedłem do Findera , przeszukałem tytuł spotkania (który był w samym komunikacie o błędzie) i po prostu usunąłem omawiane pliki. Były one jakby „wyszarzone”, co doprowadziło mnie do wniosku, że albo były własnością innego użytkownika, albo nie zostały poprawnie usunięte.


Dzięki za rozwiązanie. Uwaga, na wszelki wypadek opróżniłem również kosz, ale moje narzędzie MS Database Utility musiało odbudować moją tożsamość programu Outlook (wszystko brzmi bardzo technicznie, ale odbudowanie tożsamości było automatyczne i bezproblemowe).

1
To rozwiązanie działało dla mnie. Szczegół: wiadomość nie umieszcza tematu wiadomości w cudzysłowach, więc jeśli szukasz go w Finderze , usuń ogólne części wiadomości z Outlooka . Could not synchronize record: **<My email subject here>** to Exchange server
Ricardo,

Działa również w przypadku problemu z pocztą e-mail .
Ricardo,

Czy usunięcie któregokolwiek z nich jest bezpieczne? Jeśli usunę taki, z którym nie ma problemów, czy wróci on przy następnej synchronizacji? Powinienem dodać, że moje nie wydają się wyszarzone.
KC Baltz

16

Wygląda na to, że rozwiązałem problem, klikając prawym przyciskiem myszy folder, w którym wystąpiły problemy (mój folder Wersje robocze), wybierając „Właściwości” i pod „Ogólne” klikając „Opróżnij pamięć podręczną”


To rozwiązało problem (z powtarzającym się elementem kalendarza) dla mnie w programie Outlook dla komputerów Mac w wersji 15.39. Dzięki.
jamesnotjim

Aby uzyskać dostęp do przycisku „Opróżnij pamięć podręczną” dla kalendarzy: przejdź do karty kalendarza, w obszarze Moje kalendarze kliknij prawym przyciskiem myszy każdy kalendarz, a zobaczysz to samo menu „Właściwości” wspomniane powyżej.
yellavon

4

Rozwiązałem problem, wyszukując wątek e-mail w koszu i wysyłając elementy. Usunięto wszystkie wystąpienia i błąd zniknął. Mój problem dotyczył programu Outlook 2014, ale wcześniej miałem ten sam problem w 2011 r.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.