Dobry sposób na utrzymanie iPada w czystości?


18

Nie mam jeszcze etui ani ochraniacza ekranu na iPada. Jaki jest opłacalny sposób utrzymania ekranu w czystości i usuwania odcisków palców?


6
spójrz na wspaniałe urządzenie, nie dotykaj go :)
balexandre

5
Nie rób odcisków palców. W Korei Południowej ludzie używają kiełbasek jako rysików, ponieważ gdy jest zimno, ludzie używają rękawiczek. Jeśli użyjesz tylko kiełbas, nie dostaniesz żadnych odcisków palców na ekranie, tylko odciski kiełbasy.
prawej strony

Odpowiedzi:


14

Wczoraj korzystałem z mojego na spotkaniu, a facet obok mnie powiedział: „Za pomocą czego wycierasz ekran?”

Powiedziałem: „Moja koszula”. I zademonstrowałem mój super fantazyjny manewr polegający na czyszczeniu ekranu z koszuli, który wypracowałem.

Jest tani i działa. To nie jest dokładnie wysokiej klasy, ale cokolwiek.


Ja też, ale koszule przesuwają tylko odciski palców, a nie usuwają.
Mosze

2
Hm Może mamy różne marki? Czy jestem bardziej agresywny od koszuli niż ty? Moje skrzypienie jest czyste dzięki niewielkiemu nałożeniu koszuli.
Dan Ray

1
„ale koszule przesuwają tylko odciski palców, a nie usuwają”. tak długo, jak mogę PRZESUWAĆ je poza ekranem, jestem szczęśliwy!
balexandre

@ balexandre - racja! Moja koszula przesuwa odcisk palca z ekranu na koszulkę.
Dan Ray

@ Dan Ray - Czasem koszula nie wchłonie oleju, a jedynie „zwija” go w widoczne smugi i wzory palców.
Moshe


9

Używaj ściereczki z mikrofibry, takiej jak do czyszczenia okularów. Cały czas działa na moich urządzeniach z ekranem dotykowym i nie potrzebuje żadnych dodatkowych płynów ani żadnego innego wymyślnego sprzętu.


Używałem tego, dopóki nie straciłem tego, który został dostarczony z moim komputerem iMac. Inni nie są tak dobrzy.
Moshe

3

UWIELBIAM produkty iKlear . Rozlałem gorącą herbatę na moim MacBooku Pro około 3 tygodnie po jej zakupie. Na ekranie i zewnętrznej obudowie były smugi herbaty. Na szczęście użyłem osłony klawiatury moshi, która utrzymywała płyn poza obszarem klawiatury i prawdopodobnie uratowała moją maszynę.

Po całkowitym rozerwaniu go, aby upewnić się, że nie ma wewnętrznych uszkodzeń, spróbowałem wyczyścić ekran ściereczką z mikrofibry i niewielką ilością wody. Działało dobrze, ale nadal widziałem smugi, a nawet odciski palców i znaki na klawiaturze, kiedy podniosłem ekran do światła. Spędziłem więc trochę czasu na poszukiwaniu najlepszego zewnętrznego rozwiązania do czyszczenia, a iKlear wydawał się być wysoko ceniony.

Dostałem ten zestaw od Amazon i to naprawdę niesamowite, jak dobrze roztwór i ściereczki działają do czyszczenia szklanego ekranu. Smugi herbaty i każda drobna smuga i odrobina mazi zniknęły jak magia. Dosłownie zajmuje około 15 sekund, aby wyczyścić ekran do lustrzanego wykończenia. Działa bardzo dobrze na aluminiowej obudowie i klawiaturze.

Używam go również w iPodzie Touch i Motorola Droid. Ponieważ iPad jest wykonany z tych samych rzeczy, co MBP i iPod, bardzo polecam te rzeczy. Wydałeś wszystkie te pieniądze na iPada, myślę, że warto uzyskać dodatkowe 20 dolców, aby uzyskać dobre rozwiązanie do czyszczenia.


2

Opcje:

  1. Prawie każdy produkt Apple oprócz iPada wydaje się być wyposażony w ściereczkę z mikrofibry, którą polecam użyć.
  2. Jeśli masz etui na iPada, widziałem, jak niektórzy ludzie kupują zwykłą ściereczkę z mikrofibry i trzymają ją w etui. Może nawet przyciąć go do około 1/4 rozmiaru, aby był przenośny.
  3. Sklep Apple faktycznie sprzedaje małe ściereczki z mikrofibry. Są dość drogie i są bardzo małe.
  4. Użyj koszuli.

iPhone 4 i iPod Touch (4. generacji) nie są dostarczane z żadnym :(
balexandre,

iPhone 3GS też nie. Odkąd urządzenia iOS przeszły na ekran oleofobiczny, wydaje się, że przestały dostarczać nam ubrania.
Scottie,

google.com-> define: oleophobic->surfaces, by contrast, repel oils. The new 3GS iPhone, for example, features a touch screen with an oleophobic polymer film designed to resist fingerprints.
Mosze

@balexandre: racja i przez pierwsze dni tęskniłem, ale zauważyłem, że oleofobowa powłoka powierzchniowa działa całkiem dobrze. Transportuję iPhone'a 4 w przednich kieszeniach spodni, a kiedy go wyjmuję, ekran jest ładnie wypolerowany.
Martin

Czy to ściereczka z mikrofibry? Och, hehe, używam go, żeby położyć iPoda na synchronizację, żeby tył się nie zadrapał. Nie wiedziałem, że to do czyszczenia.
prawej strony

2

Po prostu używam mokrych chusteczek. Zdejmuje też czekoladę


IPad w czekoladzie? Brzmi pysznie! Mmmm ...
Moshe

2

W domu mam sporo ściereczek z mikrofibry, których używam do opisywania samochodów, i zwykle trzymam jedną z nich (która nie była używana w samochodzie), aby wytrzeć iPhone'a i iPada.


1

W Belgii nie mamy jeszcze „prawdziwych” sklepów Apple, ale mamy Switch , który jest oficjalnym sprzedawcą Apple w naszym kraju.

W każdym razie sprzedają ten produkt iClean, którego można użyć do czyszczenia komputera Mac. Zgadnij co? Działa również dobrze na urządzeniach z iOS. W zestawie znajduje się ściereczka z mikrofibry i działa naprawdę dobrze dla mnie.


0

Umyj ręce!

Oczywiście musiałbyś to robić co około 10 minut ... A może co 2 lub 3 godziny, jeśli pracujesz w zimnym otoczeniu i nie pocisz się - inaczej niż w gorącej brazylijskiej pogodzie. = (

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.