Nie mogę dodawać wydarzeń do mojego kalendarza


Odpowiedzi:


1

Odkryłem, że jest to moje hasło do usługi iCloud. Wypadło po aktualizacji. Wprowadziłem go ponownie i zweryfikowałem, a kalendarz wrócił do trybu online. Głupie błędy aktualizacji! wystarczająco, by doprowadzić cię do szału!


0

Miałem ten sam problem, wszedłem do kalendarza, stuknąłem w „Kalendarze” w dolnej środkowej części, tutaj były wymienione dwa kalendarze - święta i urodziny. Wyciągnąłem te elementy (np. Przewijanie, ekran odświeżony, a następnie pokazałem 5 kalendarzy. Z jakiegoś powodu iCloud nie został wybrany. Wybrałem go i wszystkie wymienione kalendarze stały się aktywne.

Wróciłem do widoku kalendarza (według miesięcy) i mogę teraz dodawać wydarzenia.

BTW, żadna z innych opcji, które wypróbowałem, nie zadziałała, tylko ta metoda. W ustawieniach ogólnych zarówno moje kalendarze iCloud, jak i Yahoo były aktywne, ale w rzeczywistości nie były. Nie trać czasu w ustawieniach ogólnych, zmień go z programu.


0

Kiedy miałem ten problem, przeszedłem do widoku rocznego i tam mogłem dodać wydarzenie. Zmieniłem datę początkową na właściwą i po utworzeniu tego początkowego wydarzenia mogłem dodać nowe.


0

Na telefonie iPhone 5 telefon mojej żony nie wyświetlał żadnych wydarzeń. Poszedłem do kalendarza (u dołu na środku) u góry następnej strony. Okazało się, że wyświetlanie wszystkich kalendarzy zostało wyłączone. Zmieniłem to i pokazały się wszystkie jej wydarzenia.


-1

Upewnij się, że masz skonfigurowany kalendarz w iOS, kalendarz iCloud (Ustawienia -> iCloud) lub inny (Ustawienia -> Poczta, kontakty, kalendarze). Jeśli Twoje jedyne kalendarze są tylko do odczytu, takie jak Wydarzenia na Facebooku i Urodziny, nie będziesz mógł tworzyć wydarzeń.

W iOS 7 i 8 możesz sprawdzić ustawione kalendarze, dotykając „Kalendarze” u dołu widoku kalendarza. Jeśli nie widzisz kalendarza iCloud ani innego, który możesz edytować, musisz go utworzyć.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.