Zgubione notatki na MacBooku


0

Mam 3 różne produkty Apple: iPad, iPhone i MacBook. Napisałem osobne notatki na temat wszystkich trzech. W jakiś sposób notatki MacBooka również trafiły na mój iPhone. Nie chciałem nadmiernych notatek w telefonie, więc je usunąłem. To usunęło również notatki z mojego komputera.

Próbowałem skasować zawartość z mojego iPhone'a i przywrócić ją do nocy, zanim to się wydarzyło - co nie miało znaczenia. Notatki z mojego komputera wciąż tam nie ma. Nie rozumiem, w jaki sposób notatki, które pierwotnie napisałem na moim komputerze, zostały trwale usunięte za pośrednictwem mojego telefonu i nie wiem, jak i czy można je odzyskać. Jakieś pomysły?

Odpowiedzi:


1

Brzmi to tak, jakby Notatki były zapisywane na iCloud na obu urządzeniach. Po usunięciu ich z telefonu naprawdę usuwałeś je z iCloud.

Jeśli użyjesz „Time Machine” do tworzenia kopii zapasowych swojego Macbooka, możesz cofnąć się do dnia poprzedzającego usunięcie notatek w telefonie, a następnie zsynchronizować telefon z iTunes, aby ponownie umieścić notatki.

Następnie w telefonie iPhone przejdź do ustawień iCloud i wyłącz Notatki. Pozwoli to na zapisanie twoich notatek iPhone'a lokalnie i zachowanie ich osobno od macbooka.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.