Dlaczego przycisk aktualizacji w aplikacji „App Store” otwiera aplikację zamiast ją aktualizować?


15

Mam problem z aktualizacją aplikacji na wszystkich urządzeniach Apple: iPhone 5s, iPad Air, iPhone 4s, iPad 3

Wszystkie działają pod kontrolą systemu iOS 7.0.4 (11B55a) za pomocą jailbreak za pomocą evasi0n, a ten problem zaczął się dopiero niedawno.

Aby zaktualizować moje aplikacje, zwykle przechodzę do aplikacji „App Store” do „Aktualizacje”, a następnie ręcznie naciskam przycisk „AKTUALIZUJ”, aby zaktualizować tę aplikację. Od 10 października naciśnięcie przycisku „UPDATE” powoduje, że aplikacja zostanie wczytana. Poszedłem wypróbować to na innych urządzeniach i uzyskałem dokładnie ten sam wynik. Jest to dziwne, ponieważ niektóre urządzenia od wieków nie miały żadnych aktualizacji Cydii ani App Store.

Załączam zrzut ekranu z tym, jak wygląda ekran aktualizacji na moim iPhonie 5s:

Zauważysz, że:

 • Aktualizacja Wszystkie jest wyszarzona, chociaż zaczyna ubarwić się na niebiesko przez ułamek sekundy, zanim zmieni kolor na szary.
 • Aplikacje zaktualizowane 8 października poprawnie pokazują przycisk „OPEN”.
 • Aplikacje zaktualizowane 10 października nieprawidłowo wyświetlają przycisk „AKTUALIZACJA”.

Próbowałem następujące, ale żaden z nich nie zadziałał:

 • Wyłączam WIFI, aby zamiast tego korzystać z 4G.
 • Ponowne uruchamianie iPhone'a 5s.
 • Wylogowanie i ponowne zalogowanie do mojego konta Apple na telefonie iPhone 5s.
 • Synchronizacja iPhone'a 5s z iTunes na moim komputerze z systemem Windows.

Próbowałem następujących czynności, które działają, ale nie mają sensu:

 • Naciśnięcie ikony aplikacji powoduje rozwinięcie opisu i ponowne załadowanie szczegółów aplikacji. Przycisk „AKTUALIZACJA” na stronie szczegółów aplikacji działa z jakiegoś powodu, ale dziwnie wyświetla monit o podanie hasła do mojego konta.
 • Gdy ładujesz „App Store” i naciskasz w prawym górnym rogu „Aktualizuj wszystko”, zanim zostanie wyszarzony, faktycznie rozpocznie się aktualizacja wszystkich aplikacji.

Podsumowując, występują 2 problemy:

 • Próba aktualizacji aplikacji z głównego ekranu aktualizacji ładuje aplikację.
 • Aplikacje, które zostały zaktualizowane, wyświetlają niepoprawny tekst dla przycisku „UPDATE” zamiast „OPEN”.

Czy ktoś ma jakieś sugestie, dlaczego tak się dzieje? Wcześniej aktualizowałem grzywnę przed 10 października.

Wygląda na to, że nie tylko ja mam ten problem:


1
Próbowałeś przymusowo zamknąć App Store, ponownie uruchomić telefon, a następnie ponownie otworzyć App Store?

Tak, próbowałem tego, to nie miało znaczenia. Jestem pewien, że to coś, co Apple zmieniło na backend.
Grant Rogers

1
Nienawidzę tego mówić… Ale… „Ja też !!!” Domyślam się, że to właśnie jabłko uderza użytkowników iOS 7 w ich najgłupszą jak dotąd aktualizację (iOS 8) ... Ale dygresuję.
HelpingHand

Próbowałeś mocno wyłączyć iPhone'a za pomocą przycisku Zasilanie i Dom? smallbusiness.chron.com/hard-shutdown-iphone-67721.html
StrawHara,

@MrMojoRisin, tak mam, bez zmian.
Grant Rogers,

Odpowiedzi:


1
 1. Przejdź do Ustawienia -> iTunes i App Store -> AppleID -> Wyloguj się.

 2. Zamknij aplikację App Store (kliknij dwukrotnie przycisk Home, przesuń palcem w górę w App Store) i uruchom ponownie telefon - ale zamiast przytrzymywać przycisk zasilania i wyłączać „czysto”, przytrzymaj przyciski zasilania i home, aż się wyłączy. Włącz ponownie.

 3. Ustawienia -> iTunes i App Store -> Zaloguj się. Sprawdź, czy uzyskasz te same wyniki.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj usunąć aplikacje, których dotyczy problem, a następnie wyłącz telefon, a następnie uruchom go ponownie i ponownie zainstaluj.


Dzięki za sugestię, ale próbowałem już tego wcześniej i to nie ma znaczenia. Gdybym miał usunąć wszystkie aplikacje, których dotyczy problem, byłyby to wszystkie;). To naprawdę jest kombinacja wersji, w której jestem i czymś, co Apple zrobiło z tyłu. Najwyraźniej jest to naprawione z wersją 7.1 w górę, ale nie sądzę, że mogę zaktualizować tę wersję i zachować teraz jailbreak, ponieważ Apple prawdopodobnie przestało cyfrowo podpisywać tę wersję. Prawdopodobnie będę musiał poczekać, aż jailbreak iOS 8, zanim naprawię to.
Grant Rogers,

Ach - nie przeczytałem dokładnie twojego pytania ... jailbreak rzuca w to prawdziwą symbol wieloznaczny.
Harv,

@Harv Też mam problem, ale nigdy nie złamałem jailbreaka tego iPhone'a (zrobiłem to z innymi. Wyciągnąłem wystarczająco dużo włosów)
HelpingHand

@Harv BTW, dostałem ten problem dopiero po wydaniu IOS 8. Jestem teraz w wersji 7.0.4 (nie mam zamiaru aktualizacji).
HelpingHand

0

Czy może masz tam aplikację, którą zainstalowałeś inną metodą, taką jak AppCake (Found in Cydia / Czy narzędzie, które instaluje darmowe i płatne aplikacje za darmo, na Jailbroken iDevices)? Jeśli tak, może to być problem, a AppCake ma ustawienie umożliwiające usunięcie metadanych aplikacji, więc nie pojawia się w App Store tak, jak obecnie (nie można aktualizować aplikacji, których tak naprawdę nie było zakup w App Store, przez App Store) ...

Jeśli zainstalowano inną metodą, oprócz AppCake , istnieją sposoby na usunięcie metadanych z pliku instalacyjnego aplikacji ( pliku .ipa ) przed jego zainstalowaniem.

W takim przypadku usuń / usuń aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie z usuniętymi metadanymi , a następnie spróbuj ponownie wykonać aktualizacje, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Mam nadzieję że to pomoże :)


Cześć @jtrag, obawiam się, że nie mogę tego więcej przetestować, ponieważ zaktualizowałem wszystkie moje urządzenia IOS do wersji 8.1 za pomocą Pangu (chociaż uważam, że nie jest to już możliwe, ponieważ wersja 8.1.1). Aktualizacja rozwiązała mój problem, ponieważ teraz mogę pomyślnie aktualizować za pomocą tych samych aplikacji, które miałem wcześniej.
Grant Rogers,

Doskonały. Cieszę się, że teraz jest załatwione, w ten czy inny sposób :)
jtrag

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.