iPhone: wyłącz wibracje dla wszystkich powiadomień oprócz połączeń telefonicznych


11

Jak mogę wyłączyć wibracje dla wszystkich powiadomień oprócz połączeń telefonicznych na telefonie iPhone? Dotyczy to telefonu iPhone 6 z systemem iOS 8.

Na przykład, jeśli otrzymam powiadomienie, takie jak nowy e-mail, mój telefon wibruje. A kiedy odbieram telefony, mój telefon wibruje. Ale kiedy wyłączam wibracje, wyłącza wibracje zarówno dla powiadomień, jak i połączeń telefonicznych.

Chciałbym więc oddzielić te dwa elementy, aby nie otrzymywać wibracji dla powiadomień, ale dostaję wibracje dla połączeń telefonicznych.

Czy można to zrobić bez konieczności włączania wibracji i wyłączania wibracji dla poszczególnych aplikacji?

Odpowiedzi:


5

Możesz wyłączyć wibracje dla poszczególnych zdarzeń, wybierając Ustawienia> Dźwięki.

Możesz je wszystkie wyłączyć, wyłączyć wszystkie oprócz dzwonka (odbieranie połączeń telefonicznych) lub włączyć je wszystkie.

Uwaga: wszelkie zdarzenia, które nie są tutaj wymienione, można wyłączyć w aplikacjach, które je wytwarzają.


0

Jedyny znany mi sposób to przejście do Ustawień iPhone'a> Powiadomienia i zmodyfikowanie ustawień każdej aplikacji, tak aby Wibracja była ustawiona na Brak.


W powiadomieniach nie widzę opcji Wibracja dla aplikacji. Myślę, że zamiast tego „dźwięk” to osiągnie?
Gary,

Mój błąd: opierałem swoją odpowiedź na ustawieniach Poczty, ponieważ już tam byłem. Ale Mail jest wyjątkowy, teraz widzę, że większość aplikacji nie pozwala ustawić wibracji niezależnie od dźwięku.
samh

2
Tak, wygląda na to, że większość wyników wyszukiwania, które pojawiają się, odnoszą się konkretnie do poczty ... ale interesują mnie wszystkie aplikacje. Poza tym do moich e-maili używam raczej aplikacji Gmail niż aplikacji Mail. Myślę, że ustawienie „Dźwięk” jest powiązane z „Wibracją” w większości aplikacji.
Gary,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.