Jak przenieść moje dane Zdrowia z jednego urządzenia na drugie?


10

Właśnie dostałem iPhone'a 6+ i chcę przenieść dane Health z mojego iPhone'a 5. Wiem, że mogę je wyeksportować, ale nie widzę żadnych opcji importowania w Health. Jak przenieść wszystkie te dane?

Odpowiedzi:


5

iCloud utworzy kopię zapasową danych dotyczących zdrowia na twoim iPhonie, abyś mógł przywrócić dane dotyczące zdrowia na nowym urządzeniu lub urządzeniu, jeśli ulegnie awarii lub będzie konieczne wyczyszczenie.

Jeśli nie korzystasz z iCloud, iTunes również tworzy kopie zapasowe danych zdrowotnych, ale tylko jeśli wybierzesz „Szyfruj kopię zapasową iPhone'a”.

Po wykonaniu „Przywróć z kopii zapasowej” na iPhonie 6 wybierz właśnie zaszyfrowaną kopię zapasową. Twoje dane dotyczące zdrowia zostaną następnie udostępnione wraz ze wszystkimi innymi danymi z kopii zapasowej.

Jeśli nie szyfrujesz kopii zapasowej (tak jak ja) i już „przeniosłeś się” na iPhonie 6 z nowymi aplikacjami i danymi, to jest kolejne pytanie, na które staram się znaleźć odpowiedź, jak wyżej niewiele ci pomoże.

Zobacz http://support.apple.com/en-us/ht5262

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.