Bezpłatna aplikacja na iOS w oczekującym kontrakcie


9

Niedawno odnowiłem członkostwo programisty iOS i zauważyłem, że moja bezpłatna aplikacja, która jest dostępna w sklepie od roku, ma teraz status Umowa oczekująca. Nie ma żadnych informacji o tym, jakie warunki się zmieniły i czego potrzebuję, aby odnowić / wejść / zaakceptować. Pamiętaj, że moja aplikacja jest darmowa, więc nie muszę wprowadzać danych bankowych, informacji podatkowych itp.

Na stronie Umowy, podatki i bankowość widzę, że umowa „Bezpłatne aplikacje na iOS” wygasła, ale nie ma przycisku, aby ją odnowić. Czy tego typu umowa została rozwiązana? Czy naprawdę muszę podać dane mojego banku i numer podatkowy, nawet w przypadku bezpłatnej aplikacji?


Odpowiedzi:


10

Znalazłem rozwiązanie:

Moje aplikacje -> Kliknij aplikację -> Ceny

Wybierz poziom ceny i daty i zapisz. Status aplikacji natychmiast zmienia się z oczekującej na zawarcie umowy na gotowy do sprzedaży.

Nadal nie jest jasne, dlaczego musiałem to powtórzyć.


Mam ten sam problem. Ilekroć próbuję zaktualizować informacje o cenach i zapisać je, mówi „błąd - nic się nie zmieniło”.
Chase Roberts,

2
Problem ten obejrzałem, zmieniając Ceny na Płatne, Poziom 1, a następnie Zapisane. Dostałem wiadomość typu „nie masz żadnych umów bla-bla”, co było w porządku, ponieważ aplikacja była darmowa. Następnie zmieniłem go z powrotem na Wolny, Data rozpoczęcia = Teraz, Data zakończenia = Brak. Zapisane ponownie. Bingo! Aplikacja jest gotowa do sprzedaży.

1
hmm, chciałbym, żeby to było takie proste, przeszedłem te same kroki, ale bez radości: '(
user230910
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.