Jak mogę zmniejszyć głośność multimediów na iPhonie, gdy nie są odtwarzane żadne multimedia?


13

Na laptopie jest to przycisk wyciszania jednym dotknięciem, przyjemny i łatwy.

Na moim iPhonie nie ma przycisku wyciszenia, więc zamiast tego należy użyć regulacji głośności, co nie stanowi problemu. Kiedy używam przycisków głośności, gdy nie ma odtwarzanych multimediów, zmniejsza to głośność dzwonka.

Problem polega na tym, że muszę przynajmniej poczekać, aż odtwarzacz się załaduje, i w zależności od używanego odtwarzacza wideo suwak głośności jest wyszarzony, dopóki wideo nie zacznie się odtwarzać.

Ta kombinacja prowadzi do niezerowego okresu czasu, kiedy jestem narażony na dźwięk podczas obniżania głośności.

P: Czy istnieje sposób regulacji głośności multimediów, gdy nie ma jeszcze odtwarzanych multimediów [jeszcze]?

Odpowiedzi:


17

Centrum sterowania działa (przesuń palcem w górę od dołu ekranu i przesuń suwak głośności zgodnie z potrzebami).

Przynajmniej w systemie iOS 9 możesz także przejść do Ustawień -> Dźwięki i w sekcji Dzwonek i alerty wyłączyć „Zmień za pomocą przycisków”, a następnie użyć przycisków głośności z boku telefonu, aby wyregulować głośność multimediów. Możesz pozostawić tę opcję wyłączoną, aby zawsze mieć kontrolę głośności multimediów za pomocą przycisków sprzętowych, jeśli jesteś w porządku, gdy głośność dzwonka jest właśnie wyłączona lub włączona na wstępnie ustawionym poziomie za pomocą cichego przełącznika z boku telefonu.


To jest fantastyczne. Cóż za doskonały sposób, aby upewnić się, że mój dzwonek nie jest ustawiony na najniższym ustawieniu przypadkowo - dzwonek ma głośność, którą wyznaczam, lub wycisza / wibruje, w zależności od przełącznika sprzętowego! Dzięki!!
ProductionValues

1
W systemie iOS 10 przesuń w górę od dołu, aby otworzyć centrum sterowania, a następnie przesuń w lewo, aby przejść do suwaka głośności multimediów.
Kzqai,

Nie jestem pewien, czy fantastyczny komentarz był prawdziwym uznaniem, czy sarkazmem. Dlaczego coś tak prostego musi być tak skomplikowane. W systemie Android przycisk suwaka nie tylko inteligentnie dostosowuje wymaganą głośność (multimedia, dzwonek, powiadomienia, system), ale także daje możliwość zmiany poziomu głośności tego, co chcesz. Dodatkowo w Samsungu wyskakujące okienko pokazuje również domyślną opcję sterowania głośnością multimediów, podobnie do tego, co opisano w odpowiedzi. Tak więc wszystkie te elementy sterujące w tym samym okienku wyskakującym, podczas gdy na iOS wyskakujące okno pokazuje tylko bieżący poziom głośności dzwonka (lub nośnika).
Rpant

5

Jeśli używasz IOS7 lub 8 - przesuń palec w górę od dołu ekranu, aby wyświetlić centrum poleceń. Powinno być tam włączone sterowanie głośnością, abyś mógł w każdej chwili wyregulować głośność.


4

aby to naprawić, przejdź do ustawień, a następnie dźwięków i pod sekcją -ringer i alertów- chcesz zwiększyć głośność, a następnie odznacz opcję pod nią, którą jest -zmiany za pomocą przycisków-

umożliwia to zmianę głośności za pomocą przycisków bez wpływu na głośność dzwonka i alarmów


Zrzut ekranu może pomóc w zrozumieniu procedury tutaj.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.