Jak otwierać starsze pliki (foldery) .imovieproject w iMovie '09


2

Jak otworzyć starsze pliki .imovieproject (w rzeczywistości są to foldery folderów) w iMovie '09? Nie chcę importować zasobów starego projektu, chcę, aby rzeczywisty projekt otworzył się w iMovie '09.

Odpowiedzi:


0

Właściwie nie możesz. iMovie '08 i kolejne wersje to zupełnie inny program niż iMovie HD 6 i wcześniejsze wersje.

Jednak ostatnia wydana wersja iMovie HD nadal działa na nowoczesnych komputerach Mac. Kiedyś był to darmowy plik do pobrania dla użytkowników iLife '08, ale od tego czasu Apple go usunął (IMHO, aby „zachęcić” zaawansowanych użytkowników do przejścia na Final Cut Express, ponieważ iMovie '08 był całkowicie bezużyteczny, jeśli byłeś jednym z nich z nielicznych, którzy wiedzieli, co robią).

Nadal można pobrać i zainstalować iMovie HD za pośrednictwem niektórych podejrzanych sposobów legalności.


Ok, pobieranie ... Czy można wyeksportować projekt z iMovie HD do czegoś, co otworzy iMovie 08?
Rafael Vega

@Rafael Niestety nie. Możesz wyeksportować gotowy produkt lub, jak widziałeś, zaimportować nieprzetworzone klipy, a następnie przerobić projekt w nowej wersji.
NReilingh

Wow, to do bani! Jak mogą wydać program, który całkowicie ignoruje zapisane pliki ze starszej wersji programu! ?? To tylko BS od Apple.
Rafael Vega

@Rafael Jak powiedziałem, jest to zupełnie inny program. Wydaje mi się, że posiadanie osi czasu, która przesuwa się klatka po klatce, jest zbyt skomplikowane, aby nas zwykli śmiertelnicy mogli znieść.
NReilingh

0

Zadałem sobie to pytanie, ponieważ nie mogłem poprawnie zarejestrować folderu z powodu niezgodności. Potem zdałem sobie sprawę, że folder „Media” w moim folderze .IMovieProject zawiera plik MOV, którego mógłbym ponownie użyć w nowym projekcie. Szkoda, że ​​straciłem minimalną edycję, ale przynajmniej coś mam.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.