Jak mogę zobaczyć wszystkie aplikacje w „Essentials” w sklepach z aplikacjami na Maca i iTunes?


21

Szybkie pytanie: podczas nawigacji po sklepach z Mac i iOS często widzę niektóre aplikacje oznaczone szarym prostokątnym pudełkiem o zaokrąglonych krawędziach zwanym „Essentials”, które pojawia się tuż pod oceną aplikacji. Wybór aplikacji oznaczonych w ten sposób wydaje mi się całkiem przemyślany. Czy istnieje sposób, aby zobaczyć wszystkie te „Essential” aplikacje w jednym miejscu?

Na przykład „Dzień pierwszy”, „Evernote” i „WolframAlpha” to aplikacje „Essential” w sklepie iOS.


Wysłałem odpowiedź, ale przy bliższym przyjrzeniu się była niepoprawna. Mam nadzieję, że ktoś jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale o ile wiem, Apple nie oferuje sposobu na uzyskanie tej listy.
dwightk

Odpowiedź brzmi: musisz wyszukać słowo „niezbędne”. Chciałbym opublikować to jako odpowiedź, ale StackExchange jest tak samo kompetentny w zakresie obsługi uprawnień, jak Apple w przypadku linków nawigacyjnych.
twhb

Odpowiedzi:


8

Po krótkich badaniach (w samych sklepach, za pomocą Google i zasobów programu dla programistów Apple) jestem raczej pewien, że żadna ich lista nie jest dostępna od Apple ani od stron trzecich.

Znalazłem najlepszy sposób na znalezienie aplikacji oznaczonych jako „Essentials”, aby szukać w tych miejscach:

  • Zarówno Mac App Store, jak i iTunes App Store mają link na swojej stronie głównej o nazwie „Nowy w App Store (Mac)?” Większość wymienionych tam aplikacji, które nie są grami, ma znaczek „Essentials”. Nie jest to jednak sposób na znalezienie ich wszystkich, ponieważ np. Wspomniana aplikacja WolframAlpha nie jest wymieniona na tej stronie w sklepie iTunes Store. Istnieje również kilka aplikacji, które nie mają plakietki, np. Shazam jest oznaczony jako „Wybór redaktorów”, ale nie „Essentials” w Mac App Store.
  • W sklepie iTunes App Store znajduje się również link „Kolekcje aplikacji”. Mimo że strona, do której prowadzi ten link, nosi tytuł „Essentials App Collections”, wiele aplikacji wymienionych w kolekcjach nie ma plakietki „Essentials”. Z drugiej strony w ten sposób można znaleźć wiele „Essentials”.

Mam wrażenie, że różnica między tagiem „Essentials” a np. „Wybór redaktorów” nie jest zbyt dobrze zdefiniowana i została wybrana przez konkretny edytor sklepu Apple. Zauważyłem, że niektóre z tych aplikacji mogą być niezbędne tylko dla bardzo specyficznego tłumu. Np. Aplikacja djay 2, oznaczona również jako „Essentials”, jest zdecydowanie najlepszą i najpopularniejszą aplikacją DJ na iPada, ale jest niezbędna tylko dla wybranej grupy.

W końcu, chociaż nie ma ostatecznej listy, przeglądając różne kolekcje stworzone przez redaktorów Apple, doprowadzi cię do wielu aplikacji „Essential”.


Zgadzam się. Fakt, że aplikacje „Essential” są niezbędne dla konkretnej niszy, właśnie dlatego mnie nimi interesują. To świetny sposób na szybką identyfikację najlepszych aplikacji do określonego celu. Na przykład, jeśli nagle zacząłem DJ-a i potrzebowałem aplikacji DJ-skiej, ale nie miałem pojęcia, co jest najlepsze, znacznik „Essential” szybko doprowadziłby mnie do djay 2, który z pewną pewnością jest najlepszą i najpopularniejszą aplikacją.
Atriya,

3

W App Store na karcie Polecane znajduje się żółty sztandar o nazwie Essentials. W tym tygodniu jest w czwartym rzędzie, między najlepszymi nowymi grami a najlepszymi aktualizacjami nowych gier.


1

Wszystkie aplikacje oznaczone jako niezbędne znajdują się na karcie Polecane w App Store. Znajduje się na liście między Najlepszymi nowymi grami a Popularnymi aplikacjami i grami, obok Wybór redaktora.

Wygląda na to, że Apple wybierze jedną aplikację w swojej kategorii jako niezbędną.


-3

Wyszukaj w Apple App Store .....


Nie wszystkie aplikacje Essentials są tworzone przez Apple.
grg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.