Ustaw Chrome, aby otwierał PDF, a nie pobierał go


10

Jestem studentem i ciągle mam nadzieję na pliki PDF do odrabiania lekcji. Często kończę pobieranie wielu plików po kliknięciu łącza za każdym razem, gdy zaczynam działać. Czy istnieje sposób na ustawienie Chrome tak, aby otwierał tylko pliki PDF i nie pobierał ich?

Dzięki


3
To pytanie zostało zadane w niewłaściwej społeczności.
zylstra

Odpowiedzi:


4

Będziesz musiał nauczyć Chrome, jak wyświetlać podgląd plików PDF

W tym celu musisz zainstalować podgląd PDF „dodaj” w Chrome.

Automatycznie wyświetla podgląd plików PDF, prezentacji PowerPoint i innych dokumentów w Przeglądarce Dokumentów Google.

Możesz też spróbować: normalnie możesz automatycznie otwierać pliki PDF w Chrome, klikając plik, który chcesz zobaczyć.

Jeśli pliki PDF są pobierane zamiast otwierać się automatycznie w Chrome, przeglądarka PDF w Chrome może zostać wyłączona.

Na komputerze otwórz Chrome. W prawym górnym rogu kliknij Więcej ustawień. Na dole kliknij Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” kliknij Ustawienia treści. W sekcji „Dokumenty PDF” zaznacz pole wyboru „Otwórz pliki PDF w domyślnej aplikacji do przeglądania plików PDF”. (Odznacz to pole, jeśli chcesz, aby pliki PDF otwierały się automatycznie po ich kliknięciu).


8

Przejdź do adresu URL chrome://pluginsw chrome, a następnie znajdź i włącz Chromium PDF Viewer.

Spowoduje to, że Chrome będzie korzystał z wbudowanej przeglądarki PDF zamiast pobierać. Po włączeniu tej opcji, aby pobrać pliki PDF, wystarczy nacisnąć command+ S.


Szukamy dłuższych odpowiedzi z bardziej szczegółowymi informacjami. Edytuj swoją odpowiedź, aby podać więcej informacji, zdjęć i / lub linki do wiarygodnych źródeł.
Allan

4
Dlaczego on musi być jeszcze bardziej szczegółowy? Jego odpowiedź jest najlepszym podejściem do tego konkretnego problemu
Arvanitis Christos

4
chrome: // plugins nie jest już dostępny: bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=615738 .
zylstra

2
Nie można uzyskać dostępu do tej strony Strona internetowa chrome: // plugins / może być tymczasowo wyłączona lub mogła zostać trwale przeniesiona na nowy adres internetowy. ERR_INVALID_URL
Wizja Hive

3
Odpowiedź nie ma już znaczenia.
Shimmy Weitzhandler,

2

W Google Chrome przejdź do Ustawień. Przewiń na dół strony i kliknij hiperłącze, aby wyświetlić opcję Ustawienia zaawansowane. Stamtąd przewiń w dół, aż znajdziesz sekcję „Pobieranie”. Odznacz pole, w którym pyta, gdzie zapisać każdy plik przed pobraniem. Zamknij Chrome i otwórz ponownie. Powinieneś mieć teraz możliwość otwarcia pliku PDF bez monitowania o zapisanie go.


3
W najnowszej wersji (44), która nie działa. Wszystko, co robi, to automatycznie zapisuje się w domyślnej lokalizacji, czyli folderze Pobrane.

2

Przejdź do Chrome> Ustawienia> Ustawienia zaawansowane> Ustawienia treści> Dokumenty PDF .

Odznacz opcję Otwórz pliki PDF w domyślnej przeglądarce plików PDF


3
To ustawienie jest już wyłączone.
Vision Hive,

1
A teraz opcja została zmieniona na „Pobierz pliki PDF zamiast automatycznie otwierać je w Chrome” (co jest już wyłączone)
Michael

1

Rozwiązałem ten problem, przechodząc do rozszerzeń Chrome: // Ponieważ na moim komputerze jest zainstalowany program Adobe Acrobat, rozszerzenie było obecne, ale domyślnie było wyłączone. Przełączenie na „włączone” powoduje teraz wyskakujące okienko po kliknięciu łączy pdf, na „Otwórz w programie Acrobat”


1

W Chrome wykonaj następujące czynności:

  • Chrome.app> Chrome (menu)> Preferencje
  • Ustawienia> + Pokaż ustawienia zaawansowane (link tekstowy)> Ustawienia treści (przycisk)

Następnie przewiń w dół do Dokumentów PDF i sprawdź: Otwórz pliki PDF w domyślnej aplikacji do przeglądania plików PDF . (Odznacz to pole, jeśli chcesz, aby pliki PDF otwierały się automatycznie po ich kliknięciu).


2
Jedyną opcją dostępną na tej stronie jest „Pobierz pliki PDF zamiast automatycznie otwierać je w Chrome”.
Shimmy Weitzhandler,

Znacznie łatwiejsze niż ręczne nawigowanie: przejście tutaj:chrome://settings/content/pdfDocuments
ijoseph

1

Proste: przejdź do tego adresu URL:

chrome://settings/content/pdfDocuments

i przestaw przełącznik.


0

Nie mam pytania „czy zapisać każdy plik przed pobraniem” w ustawieniach zaawansowanych - tylko gdzie zapisać plik. Jednak - stwierdzam, że jeśli kliknę plik pdf, a chrome zapyta, gdzie go zapisać, jeśli powiem „anuluj”, a następnie ponownie kliknę plik pdf, po prostu pokaże go z pobraniem! Mam nadzieję że to pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.