Czas recenzji przesłania Apple App Store do czasu aktualizacji


9

Wydałem aplikację do App Store, czeka ona na sprawdzenie przez około 9 dni.

Po uruchomieniu własnej wersji deweloperskiej zdałem sobie sprawę, że pominąłem część krytyczną. Czy warto poczekać na wydanie, a następnie wypchnąć aktualizację lub usunąć ją i przesłać ponownie?

Czy aktualizacja zostanie przetworzona szybciej niż ponowne przesłanie?

Odpowiedzi:


7

Aktualizacje są zazwyczaj przetwarzane szybciej niż pierwsze przesłanie aplikacji do sprawdzenia, ale nie znacznie szybciej. Zwykle jest to około jeden dzień krótszy (5 dni) w porównaniu ze średnią 6 lub 7 dni w przypadku pierwszego zgłoszenia.

Pamiętaj, że iOS 8 spowodował wzrost liczby zgłoszeń i wynikający z tego czas przeglądu ; Apple może priorytetowo traktować aktualizacje, aby aplikacje były kompatybilne z iOS 8.


Z mojego doświadczenia to nie jest prawda.
Przesłałem


1

Jeśli sprawdzisz witrynę programisty Apple, wyświetli ona procent nowych i zatwierdzonych aktualizacji w ciągu 5 dni roboczych lub mniej. Nie jestem pewien, czy jest to dokładne, ponieważ z mojego doświadczenia wynika, że ​​zatwierdzenie nowej aplikacji lub aktualizacji zwykle zajmuje 7–10 dni, a jeśli zostaniesz odrzucony - znacznie dłużej.

Link do roszczeń do recenzji Apple: https://developer.apple.com/support/appstore/app-review/

Rzeczywiste czasy z próby statystycznej: http://appreviewtimes.com/

Między nimi jest duża rozbieżność, lub mam pecha, ponieważ dostanie aktualizacji przez You Doodle zajmuje około 10 dni (około 7 dni roboczych).


Czy masz do tego link?
HaemEternal

1
@HaemEternal Dodano linki
jjxtra
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.