Udostępnianie rodzinne systemu iOS 8 włączone, ale nie pokazywane udostępnionych zakupów


12

Po tym, jak moja żona i ja zaktualizowaliśmy nasze urządzenia do iOS 8, włączyłem konto udostępniania rodziny, abyśmy mogli korzystać z tych funkcji.

Jest włączony i pojawia się na obu naszych telefonach jako część rodziny. Widzę też udostępnione przypomnienia i kalendarz. Ponadto jej urządzenia wyświetlają się w moim Find my iPhone.

Co się nie pokazuje, to zakupy. Jeśli przejdę do iTunes lub App Store, po zakupie nie widzę jej ani żadnego miejsca na rodzinne zakupy. Wygląda jak zawsze.

Mamy dwa całkowicie oddzielne konta iTunes, zawsze tak jest.

Uwaga: przejrzałem wszystko na stronie wsparcia Apple ( http://support.apple.com/kb/TS5449 ) i żadnych zmian. Zasadniczo odnotowuje, aby upewnić się, że jesteś zalogowany na odpowiednich kontach, wszyscy są skonfigurowani do udostępniania, a aplikacje obsługują to.

Odpowiedzi:0

To samo mi się przydarzyło. Na iPadzie muszę pokazać pozostałym członkom rodziny, całkowicie zamykając aplikacje iTunes Store i App Store (naciśnij dwa razy przycisk Home i przesuń palcem w górę, aby zamknąć aplikację). Po ponownym otwarciu aplikacji członkowie rodziny zaczęli się pojawiać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.