Wklej tekst, gdy opcja nie jest oferowana przez aplikację?


2

Czy istnieje sposób wklejenia wiadomości, jeśli aplikacja nie oferuje opcji wklejania po przytrzymaniu w obszarze tekstowym? (W szczególności Clash of Clans.) Alternatywna klawiatura do przechowywania tekstu lub czegoś takiego? Lub z iOS 8, klawiaturą z przyciskiem wklejania?

Odpowiedzi:


1

Z nowymi klawiaturami jedną z możliwości osiągnięcia tego okazało się być Wklej to! Jest to aplikacja klawiaturowa, która pozwala wpisywać do głównej aplikacji, a następnie znaleźć dowolną liczbę wiadomości do wklejenia później. Miły!

Sądzę, że istnieją tam inne klawiatury o podobnej funkcjonalności, ale była to pierwsza darmowa opcja, jaką znalazłem.


1

Użyj skrótów --- ustawienia / klawiatura


1
Szukamy długich odpowiedzi, które dostarczają pewnych wyjaśnień i kontekstu. Nie podawaj tylko jednokreskowej odpowiedzi; wyjaśnij, dlaczego Twoja odpowiedź jest właściwa, najlepiej z cytatami. Odpowiedzi, które nie zawierają wyjaśnień, mogą zostać usunięte.
Tetsujin

0

Starcie klanów? Nie, używa własnych niestandardowych pól tekstowych, więc nie możesz w nich nic zrobić. Ogólnie jednak dwukrotne stuknięcie w większości aplikacji zezwala na wklejanie, nawet jeśli normalnie nie. Działa to zazwyczaj w polach haseł, które są zablokowane przed wklejaniem.


Tak, ale może być praca. 6 plus ma przycisk wklejania na klawiaturze. Niektóre z nowych klawiatur wkleją się w słowa, które zasugerowały. Więc teoretycznie klawiatura może wkleić dla mnie całe zdanie. Może będę musiał sam napisać tę klawiaturę…
Eric G

Nie możesz nawet przenieść punktu wstawiania w Clash of Clans, aby wrócić i naprawić literówki. W moich klanach mamy wiele literówek zapisanych. na przykład glod.
lbutlr
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.