Jak sprawić, by Twój iPhone emitował sygnał dźwiękowy co godzinę?


9

Czy mój iPhone może wydawać dźwięk co godzinę? A najlepiej w ciągu dnia, jak 12 godzin dziennie, a ponadto tylko w dni powszednie?


1
Z jakiego powodu dokładnie?
OzzieSpin

4
Ironią jest to, że najnowocześniejszy, zaawansowany smartfon nie może po prostu zrobić tego, co mógł zrobić zegarek LCD z lat 80.
Brad Thomas

Odpowiedzi:


5

Cóż - możesz ustawić alarmy zwrotne - ale przypuszczam, że sam wpadłeś na ten pomysł. Lub możesz użyć jednej z wielu aplikacji do godzinowych dzwonków. Ten przegląd twierdzi, że ma listę ponad 50 aplikacji, które właśnie to robią (i więcej) www.appcrawlr.com/ios-apps/best-apps-hourly-chimes

Pierwsza aplikacja, którą widzę na liście („ gong ”) wydaje się robić dokładnie to, co opisujesz, dostępna w iTunes App Store w Chime


1
Tak, szukałem więcej sztuczek z wbudowanym zegarem jabłkowym, ale w rzeczywistości słynny „jest na to aplikacja” działa jak zwykle. Dzięki.
Pierre Watelet,

Dzwonek nie jest dostępny poza USA. ; - / Wiele innych nie działa, gdy są w tle. Tak więc, jeśli ktoś ma idealną sugestię, byłoby miło.
Pierre Watelet,

Dlaczego aplikacja może korzystać z wbudowanych narzędzi? Poniższa odpowiedź Rin Rio-Oki działa idealnie, używając „Przypomnień” i konfigurując dla niej powiadomienia.
Iam Zesh 11.04.15

@ IZZesh, żartujesz, prawda? Nie ma opcji powtarzania co godzinę ... im więcej wchodzę w iPhone'a, tym bardziej żałuję, że przestawiłem się z Androida ... Aplikacje na iPhone'a to tylko śmiecie!
Clint Eastwood,

@Jonathan Tak, nie ma na to opcji, ale chodziło mi tylko o to, że możesz to osiągnąć bez aplikacji. Pytanie iPhone vs Android nie jest tutaj tematem.
Iam Zesh

2

TAK, możesz ustawić godzinny dzwonek na iPhonie BEZPŁATNIE! Wystarczy użyć dźwięków już w telefonie lub dowolnego niestandardowego dźwięku, który utworzysz. Możesz go dodatkowo dostosować, aby nie blokował ani nie blokował telefonu, gdy pojawi się powiadomienie o mijającej godzinie.

PRZEGLĄD:

1) Użycie SIRI do skonfigurowania CODZIENNEGO przypomnienia, które powiadamia Cię co godzinę i powtarza NIEZALEŻNIE.

2) Po prostu ostrzega o mijającej godzinie bez innych natrętnych powiadomień.

3) Hack mózgowy dla neurotyka: wybranie dzwonka, który jest kojący lub ma pozytywny związek.

4) Wady (na które wpadłem).

5) Kontynuacja przypomnień.

6) Pozytywne opinie od ciebie.

--- Działa od 15.03.2016.

--- Wersja: iOS iPh5 9.2.1, iOS iPh4 7.1.2

--- Testowane na: iPh5 i dwóch iPh4 Uwaga: Siri nie działa na iPh4, ale połączone urządzenia automatycznie przenoszą informacje, jeśli są wypowiadane przez iPh5. Nie posiadam iPh6, ale powinno być tak samo.

--- Czas na zakończenie: „Około 5–10 minut.

Będziesz to robić za pomocą Siri i aplikacji „Przypomnienie”, która jest DARMOWA z iPhone'em.


Zaczynajmy:

1) Przytrzymaj środkowy przycisk home i powiedz: „Przypomnij mi KAŻDĄ, kiedy jest godzina dwunasta”

Siri powie: „OK, po prostu powiedz mi, o czym chcesz otrzymać przypomnienie”.

(To jest tytuł Przypomnienia. Siri nie zaplątała się już w niską pętlę logiczną sztucznej inteligencji. Tak więc może to być wszystko, co uważasz za istotne lub nieistotne. Tak więc dwukrotne wspomnienie o czasie nie będzie już powodować potknięcia Siri, ale będzie to miało sens, jeśli nazwa tytułu ma dla CIEBIE znaczenie, ponieważ masz zamiar dodać co najmniej 24 nowe przypomnienia, przy czym sensowne nazwy tytułów ułatwią odróżnienie morza innych możliwych przypomnień).

Tak więc hipotetycznie MUSISZ powiedzieć:

 • „Ostrzegaj tę dziwkę codziennie o godzinie 12” lub;
 • „Koleś, tykać, jest godzina dwunasta, a nawet bezsensowna;
 • „Kije i jagody sprawiają, że świat się kręci”.

Logistyka nie ma już znaczenia dla Siri, ALE dla własnego sensu w późniejszym czasie, chciałbym powtórzyć godzinę, podać godzinę przed południem lub po południu i zdarzenie. Coś takiego:

„Znowu jest 12 rano”.

Wtedy SIRI powie: „OK, zacznę ci przypominać”.

Pokaże ci:

 • Nowo utworzone Przypomnienie,
 • Data jego powstania,
 • Nazwa tytułu, którą wybierzesz,
 • Czas ustawiony dla przypomnienia,
 • oraz status wystąpienia przypomnienia.

Możesz przejrzeć konfigurację Przypomnienia, dotykając go, ręcznie zamknąć ekran lub nic nie robić i pozwolić, aby ekran zniknął na czarno.

Powtórz 23 razy. Zrelaksować się. Siri sprawia, że ​​zadanie to 5 minut! W tym momencie jesteś w 99% gotowy.

2) Teraz, w jaki sposób przypomnienia powiadomią cię. Wyłącz wszystkie natrętne wizualne powiadomienia o przypomnieniu, które mogą przeszkadzać, jeśli jedziesz z kierunkami mapy, używasz telefonu jako zegara nocnego, przewijasz muzykę lub po prostu piszesz.

Otwórz Ustawienia> Centrum powiadomień> Przypomnienia.

 • Dźwięk powiadomienia: wybierz dźwięki Apple lub zaimportuj własne.
 • Ikona aplikacji z odznaką: wyłączona.
 • Pokaż na ekranie blokady: Wyłączono.
 • STYL ALARMU PRZY ODBLOKOWANIU (trzy zdjęcia przykładów alertów iPhone'a): Stuknij obraz „BRAK”.

Należy to ustawić tylko 1 raz, a NIE 23 razy więcej, ponieważ jest tylko jedna aplikacja przypominająca. Nie stworzyliśmy magicznie 24 lub więcej.

WSZYSTKIE GOTOWE !!


Recenzja Nutshell:

 • Przytrzymaj środkowy przycisk, aby włączyć Siri.
 • MÓWISZ: „Przypomnij mi KAŻDEGO, kiedy jest godzina dwunasta”
 • Siri wtedy powie: „OK, po prostu powiedz mi, o czym chcesz otrzymać przypomnienie”.
 • MÓWISZ: „Znowu jest 12”.
 • Siri powie: „OK, zacznę ci przypominać”.
 • Ręcznie zamknij ekran.

Powtórz 23 razy.

Otwórz Ustawienia> Centrum powiadomień> Przypomnienia.

 • Dźwięk powiadomienia: wybierz dźwięki Apple lub zaimportuj własne.
 • Ikona aplikacji z odznaką: wyłączona.
 • Pokaż na ekranie blokady: Wyłączono.
 • STYL ALARMU PRZY ODBLOKOWANIU (trzy zdjęcia przykładów alertów iPhone'a): Stuknij obraz „BRAK”.

3) Używanie własnego dźwięku: aspekt psychologiczny wyboru właściwego dźwięku:

Staraj się kojarzyć relaksujące dźwięki z intensywnymi ludźmi i rzeczami, więc jeśli dostaniesz SMS-a od szalonej mamy lub siostry z dramatami, wybranie nietoksycznego dźwięku nie spowoduje automatycznego wyostrzenia cię lub niepokojący stan umysłu. Chcesz być otwarty i opanowany, aby radzić sobie z ich bzdurami.

Podobnie racjonalne jest wybranie odpowiedniego dzwonka na godzinę. Nie chcesz, aby dźwięk był uciążliwy podczas snu, a gdy jesteś obudzony, chcesz, aby dźwięk zawsze mówił:

„Minęła jeszcze jedna godzina mojego życia. Co pozytywnego zrobiłem z tym cennym czasem?”

Mój kojący alarm pochodzi z nowego dramatu science fiction Halle Berry „Extant”. Jest to motyw końcowy 21 sekund, który wydaje mi się niesamowicie relaksujący: http://m.televisiontunes.com/Extant_-_Ending.html

4) Jedynym CON, z jakim się zetknąłem, jest przypisywanie różnych dźwięków do wielu przypomnień. Przykład: Naprawdę nie chcę, aby mój dzwonek godzinny był taki sam, aby przypomnienie o zebraniu mleka w drodze do domu.

Nieprzetestowane obejście Możesz również użyć aplikacji Kalendarz i dostosować Powiadomienia w ustawieniach ... Hmmm.

5) Kontynuacja przypomnień. Czy zauważyłeś usługi lokalizacyjne w opcjach ulepszenia? Wyobraź sobie, że twój alarm działa tylko w pracy lub w bibliotece. Lub przypomnienie, aby wynieść śmieci, gdy mijamy ulicę w określonym dniu w drodze do domu z pracy. Tyle potencjału.

6) Nie uderzaj i nie uciekaj. Gdyby to zadziałało, kilka pozytywnych słów byłoby świetnych. Lub opublikuj i udostępnij dźwięk, który jest dla Ciebie znaczący. Do zobaczenia!


Największy con, jaki widzę, to jeśli wyłączysz powiadomienia przypomnień na ekranie blokady, to kiedy lub jeśli kiedykolwiek będziesz używać przypomnień normalnie, nie możesz.
Jaketr00

To nie jest przypomnienie, które powtarza się co godzinę. To 12 przypomnień.
JDelage

0

Aplikacja o nazwie Regularność (0,99 USD) powinna załatwić sprawę.

Z ich opisu:

Chcesz szybkiego i prostego sposobu otrzymywania regularnych, powtarzających się powiadomień? Regularność ułatwia to. Jest idealny do przypominania o:

 • Lek należy przyjmować o określonych porach dnia, w określone dni tygodnia.
 • Zadzwoń do kogoś wyjątkowego o tej samej porze każdego dnia lub tygodnia.
 • Twórz kopie zapasowe komputera co miesiąc.
 • Odnów swoje roczne ubezpieczenie.

Uwaga: nie mam powiązań z tym twórcą aplikacji ani aplikacjami Citrus . Wiem o aplikacji, ponieważ użyłem jej w szkole średniej, aby powiadomić mnie minutę przed zadzwonieniem dzwonka, aby dzwonek mnie nie złapał.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.