Wyświetlaj zdjęcia profilowe na Facebooku w pełnym rozmiarze podczas rozmowy


10

Zsynchronizowałem zdjęcia profilowe moich znajomych z Facebooka z aplikacją Facebook na iPhone'a. Kiedy ktoś dzwoni, wyświetla obraz w małym prawym górnym rogu.

Jednak gdy ktoś dzwoni, którego zdjęcie kontaktowe zrobiłem z samym iPhonem, wygląda to tak:

- obraz jest „na pełnym ekranie”.

Czy istnieje sposób (automatycznego) wyświetlania zdjęć profilowych na Facebooku w ten sposób? Mój iPhone ma jailbreak 3G w wersji 4.2.1, więc poprawka Cydia byłaby absolutnie w porządku.


Mam ten sam problem, obrazy zsynchronizowane z książką adresową z aplikacji Facebook są bardzo małe.
Davide Gualano

@Davide: Więc głosuj na pytanie? ;-)
doncherry

Do Twojej wiadomości, górne zdjęcie to połączenie, a nie odbiór.
Nathan Greenstein,

Tak, ale w tej sprawie to nie ma znaczenia.
doncherry

Odpowiedzi:


2

Wciąż uczę się tworzenia iPhone'ów, więc mam nadzieję, że ktoś bardziej kompetentny włączy się do tego pomysłu dotyczącego połączeń telefonicznych i zdjęć i powiadomi o tym Facebook Dev. Zespół, że synchronizacja nie jest taka, jak ludzie tego oczekują, przeprowadziłem ten eksperyment:

  1. Idź do kontaktu
  2. Edytuj kontakt
  3. Edytuj zdjęcie (nie ruszaj się ani nie skaluj, wystarczy dotknąć Wybierz)

Teraz, gdy spróbujesz, chociaż obraz jest taki sam, jest on maksymalizowany do krawędzi ekranu. Chociaż jeśli masz ogromną listę przyjaciół ponad 500, może ona przechodzić przez synchronizację wielu danych (więc może uzyskanie wysokiej jakości wersji może nie być dobrym pomysłem). Zauważ też, że edytowane zdjęcie nie jest zapisywane w twojej bibliotece zdjęć. Myślę więc, że tam, gdzie zapisuje się „Facebook Sync” zdjęcie różni się od miejsca przechowywania edytowanych zdjęć.

Nie wiem, czy jest to ograniczenie / bezpieczeństwo w zestawie SD SD dla systemu operacyjnego, tak że zdjęcia zapisane w aplikacjach dla kontaktów są przechowywane inaczej niż te zrobione za pomocą aparatu lub biblioteki zdjęć.


1
To działa i jest to dobry sposób na zrobienie tego dla kilku osób, ale jak mówisz, nie dla ponad 500 osób. (W końcu - na szczęście! - nie wszystkie moje kontakty z Facebooka dzwonią do mnie regularnie :)
doncherry

Po dotknięciu opcji Edycja muszę wybrać opcję „zrób zdjęcie” lub „wybierz zdjęcie”.
nute

1

SmartSync na iOS robi to, co chcesz. Jednak nie wszyscy dostawcy obsługują obrazy kontaktów w wysokiej rozdzielczości. Na przykład Gmail nie jest, o ile wiem. iCloud ma. Upewnij się, że wyłączyłeś synchronizację kontaktów na Facebooku.


Dzięki za odpowiedź Martijn! Czy możesz dodać link do wspomnianego oprogramowania? Dziękuję Ci!
daviesgeek
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.