Jakie funkcje w iOS 8 mają znaczenie? [Zamknięte]


13

Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z odkrywania iOS 8.

Niezależnie od tego, czy znalazłeś ukrytą lub mało znaną funkcję systemu iOS 8, czy potrafisz wyjaśnić, jak duża funkcja robi różnicę, szukamy obiektywnych raportów na temat tego, jak nowy system operacyjny wpływa na przepływ pracy.

Podaj także szczegółowe informacje na temat osiągnięcia tej funkcji, a jeśli to możliwe, dołącz również odpowiedni obraz (przytrzymaj Home i Lock, aby wykonać zrzut ekranu na urządzeniu z systemem iOS).


Proszę zamieścić jedną wskazówkę na odpowiedź. Sprawdź także, czy Twoja odpowiedź została już opublikowana - zduplikowane odpowiedzi zostaną usunięte na rzecz oryginalnej odpowiedzi na dany temat. Aby wyszukać odpowiedzi na to pytanie, użyj zapytania: 145371 (lub zapytanie: to, bezpośrednio ze strony pytania) oprócz wyszukiwanych haseł w polu wyszukiwania w prawym górnym rogu tej strony.


Podoba mi się to, że jest teraz aplikacja „Porady”, którą Apple będzie aktualizować - dostarczając szczegółowych informacji na temat funkcji iOS.
Josh Newman

Odpowiedzi:8

Dokument medyczny w aplikacji Zdrowie

Tworzy podsumowanie wszystkich twoich danych medycznych (wiek, grupa krwi, alergie, znane stany itp.), A także listę kontaktów w nagłych wypadkach, i można uzyskać do nich dostęp z ekranu blokady. Gdy lekarze wiedzą, że jest wystarczająco dużo, aby go poszukać, może to uratować życie.


2
Przynajmniej będę o tym wiedział, kiedy zostanę EMT!
LB

8

Zużycie baterii

iOS8 wreszcie pozwala nam zobaczyć, która aplikacja wysysa całą baterię - pokazuje nawet aplikacje standardowe!

Ogólne> Użycie> Użycie baterii

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Nadal nie rozumiem, jak ograniczyć użycie ekranu głównego i ekranu blokady. Tak szybko wyczerpuje moją baterię po iOS 8.1.2.
Enrico Susatyo,

Dodatkowo pokaże, czy jakieś aplikacje obciążają radio (i zużywają więcej baterii) z powodu niskiego poziomu sygnału.
Eptin

7

Żądaj witryn na komputery stacjonarne w przeglądarce Safari

zrzut ekranu

„Stuknij w adres URL / pasek wyszukiwania (tak jakbyś opuszczał bieżącą witrynę), a następnie przeciągnij w dół, aby wyświetlić opcję„ poproś o witrynę na komputer ”.

przez: http://www.theverge.com/2014/9/17/6237271/best-ios-8-features-you-may-not-know-about


1
Pamiętaj, że musisz „przeciągnąć” w dół po ikonach, które wyświetlają strony z zakładkami. Lepsze wyjaśnienie tutaj: idownloadblog.com/2014/06/19/ios-8-safari-request-desktop-site
Mathias Bynens

6

Znajdź mój iPhone wyświetli ostatnią „znaną” lokalizację Twojego iPhone'a przez 24 godziny od ostatniej otrzymanej aktualizacji. Jest to przydatne, gdy zgubisz telefon i bateria ulegnie wyczerpaniu.

Znajdź mojego IPhone'a


5

Zobacz każdy załącznik z każdej rozmowy

wprowadź opis zdjęcia tutaj

W sekcji „Nowe” szczegóły w Wiadomościach ... możesz teraz przejrzeć wszystkie załączniki, które zostały wymienione w każdej rozmowie na jednym ekranie. Zobaczysz zarówno przesłane przez Ciebie obrazy, jak i filmy odebrane. A archiwum ma długą historię - zakładając, że wcześniej nie usunąłeś historii wiadomości. Ale jeśli potrzebujesz zwolnić miejsce, widok szczegółów jeszcze bardziej ułatwia, ponieważ możesz po prostu dotknąć i przytrzymać dowolny załącznik, aby usuń go z urządzenia (i kopii zapasowych iCloud, gdzie wszystkie te zdjęcia memów mogą pochłonąć miejsce do przechowywania.) ”

przez: http://www.theverge.com/2014/9/17/6237271/best-ios-8-features-you-may-not-know-about


1
To jest ogromne. Miałem ponad 1 GB filmów iMessage zapychających kopie zapasowe iCloud - jedynym sposobem wcześniejszego usunięcia było usunięcie całej rozmowy lub przeszukanie długiego wątku wiadomości.
Josh Newman1

Usunięte zdjęcia

Nie wiem o tobie, ale jestem bardzo nieostrożny, gdy szukam wolnego miejsca na nową aplikację lub coś takiego, i mogę zacząć szaleństwo! Miło jest wiedzieć, że iOS8 ma album usuniętych zdjęć do 30 dni później, na wypadek, gdyby był potrzebny:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Zdjęcia> Albumy> Ostatnio usunięte


Nie tylko to; ale odlicza czas, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze dni „ponownie rozważysz” usunięcie danego zdjęcia.
Kent

1

Możliwość przesuwania od prawej do lewej wiadomości na ekranie blokady i odpowiadania na nią okazuje się przydatna, podobnie jak dotykanie ich, aby odpowiedzieć, gdy powiadomienie przesunie się podczas korzystania z telefonu.

Podoba mi się również możliwość długiego przeciągnięcia od prawej do lewej, aby usunąć wiadomość e-mail.


0

Przekazywanie i zrzut między urządzeniami to dla mnie przełom. Oba te elementy pozwalają mi być bardziej wydajnym, niezależnie od tego, czy pracuję na iPhonie, czy iPadzie. Oba staną się niesamowicie potężniejsze, gdy Yosemite będzie dostarczany na komputery Macintosh.


Teraz mogę porzucić złożoność w wielu przypadkach, gdy wcześniej korzystałem z usługi udostępniania schowka lub usługi zakładek, aby uzyskać link lub dokument do właściwego urządzenia, aby ukończyć dane zadanie.


0

Przesuń palcem w dół na górze nowej wiadomości e-mail, aby wyświetlić skrzynkę pocztową, zachowując jednocześnie dostęp do nowej / roboczej wiadomości e-mail. Możesz to zrobić dla wielu wiadomości, a Poczta przedstawia okno przypominające kartę safari do wyboru między otwartymi oknami. Zmieniacz gier do wielozadaniowości między trwającymi wiadomościami e-mail.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.