Apple powiedział, że możemy użyć iMovie do tworzenia podglądu aplikacji, ale nie mogę wyeksportować prawidłowego rozmiaru za pomocą iMovie


26

Próbuję utworzyć podgląd aplikacji dla aplikacji na iPhone'a.

Nagrałem zrzut ekranu aplikacji w natywnej rozdzielczości telefonu.

Następnie zaimportowałem wideo do iMovie i użyłem iMovie do dodania przejść i tekstu oraz do uporządkowania klipów.

Według Apple, podgląd aplikacji powinien wynosić 640 x 1136 dla rozmiaru pionowego iPhone'a 5, ale menu eksportu nie obsługuje tego rozmiaru ani żadnych niestandardowych rozmiarów.

Apple powiedział, że możemy użyć iMovie, ale wydaje się, że to nie działa. Jak mogę zmienić rozmiar eksportu?

Odpowiedzi:


28

Pamiętaj, aby przejść do Plik-> Podgląd nowej aplikacji (dostępny w iMovie 10.0.6 na Yosemite).

Podgląd nowej aplikacji


1
dodatkowo myślę, że obsługiwany rozmiar eksportu jest zawsze taki sam jak pierwszego pliku wideo dodanego do projektu. więc jeśli dodasz nagrany ekran iPhone5, skończysz na 640x1136
Maximilian Körner

Upewnij się, że zaczynasz w czystości. Skopiowałem i wkleiłem edycję z formatu filmu i nadal otrzymuję 1920 x 1080. Ale jeśli edytujesz nowy prosto z formatu podglądu aplikacji, będzie to 900 x 1200.
wkrótce

4
Próbowałem obniżyć głosowanie. To NIE rozwiązuje problemu. iMovie jest zepsuty i NIE WYeksportuje w odpowiedniej rozdzielczości, bez względu na to, czy wybierzesz „Podgląd nowej aplikacji”, czy nie. Apple po raz kolejny nie ma absolutnie żadnego sensu i wydaje się, że nie ma pojęcia, jak tworzyć oprogramowanie poza ich systemem operacyjnym. Ostrzeżenie: po prostu. Posługiwać się. Coś. Jeszcze. Właśnie zmarnowałem 2 godziny. Będzie eksportować tylko w rozdzielczości pierwszego wideo zaimportowanego do projektu.
datWooWoo,

Tak, nawet wykonanie podglądu aplikacji na iMovie eksportuje wideo w niewłaściwym wymiarze
nic mi nie jest

17

Dodaj obraz na początku filmu, np. Jednosekundowy ekran powitalny lub 0,1 sekundowy czarno-biały ekran. Upewnij się, że wymiary obrazu odpowiadają zamierzonym wymiarom urządzenia. Wideo dodane po obrazie będzie zgodne z tymi wymiarami - w podglądzie wideo będzie dostępna opcja zmiany rozmiaru, aby zmienić rozmiar filmu, tak aby pasował do początkowych wymiarów ekranu.

Po tym wszystkim możesz również usunąć obraz początkowy, a film zachowa nowy rozmiar.


Stworzyłem nowy projekt Podgląd aplikacji, najpierw dodałem zrzut ekranu o odpowiednich wymiarach, a następnie dodałem wideo wyeksportowane z innego projektu (miało to być szybkie rozwiązanie).
pikmate

Dla tych, którzy są trochę powolni, jak ja ... rozpocznij nowy projekt Podgląd aplikacji i spraw, aby pierwszą rzeczą, którą upuściłeś do filmu, był pusty ekran w rozdzielczości podglądu. Nie zadziała, jeśli spróbujesz go dodać po fakcie. Dzięki Paul!
Lucky

5

Jeśli podobnie jak ja i PO wykonałeś całą pracę, aby utworzyć podgląd, ale okazało się, że nie możesz go „udostępnić” jako podglądu, ponieważ nie uruchomiłeś go jako podglądu, oto odpowiedź.

Rozpocznij „Podgląd nowej aplikacji”, a następnie otwórz oryginalny projekt -> kliknij oś czasu i wybierz wszystko (cmd + a) -> skopiuj to (cmd + C) -> przejdź do pustej podglądu aplikacji -> kliknij oś czasu i -> wklej (cmd + V).

Cała twoja ciężka praca jest teraz w filmie podglądu aplikacji.


4

Możliwe jest użycie innego oprogramowania do przycinania i ponownego kodowania danych wyjściowych, ale byłby to bałagan i kłopotliwy proces.

Zamiast tego znalazłem rozwiązanie:

 1. Pobierz wersję próbną Final Cut Pro z Apple.

 2. Wyeksportuj film do Final Cut Pro, postępując zgodnie z tymi instrukcjami .

Miałem pewne problemy z tym krokiem (początkowo opcja menu była wyszarzona), ale ostatecznie rozwiązałem ją, upewniając się, że wszystkie klipy zostały skonsolidowane w bibliotece.

 1. W Final Cut Pro zmodyfikuj ustawienia projektu, aby użyć niestandardowej rozdzielczości: karta informacyjna po wybraniu projektu

 2. Postępuj zgodnie z instrukcjami Apple dotyczącymi eksportowania podglądów aplikacji za pomocą Final Cut Pro .

Uważam, że Apple popełniło błąd, polecając iMovie podczas WWDC. W rzeczywistości w nowej dokumentacji podglądu aplikacji nie wspominają już o iMovie. Być może pewnego dnia zaktualizują iMovie i dodadzą obsługę innych ustawień eksportu.

W międzyczasie sugerowałbym zakup licencji Final Cut Pro lub użycie oprogramowania do edycji wideo innego niż iMovie.


3
iMovie na YOSEMITE z pewnością ma możliwość tworzenia podglądów aplikacji, które szczegółowo opisują w developer.apple.com/app-store/app-previews/imovie/…
Andy Dent

4

Oto jak to zrobić tanio i naprawdę szybko .

 1. Nagraj tylko jedno demo z iPhone'a 6 plus.
 2. Edytuj go w iMovie jako projekt podglądu aplikacji.
 3. Wyeksportuj go jako plik ProRes

Masz teraz swojego mistrza wysokiej jakości, z którego będziesz produkować wszystkie inne formaty, bez konieczności rejestrowania kolejnych wersji demonstracyjnych na innych urządzeniach i edytowania ich od nowa, co jest strasznie czasochłonne.

W Apple Store kup i pobierz QuickTime 7 PRO za jedyne 30 dolarów. To siódmy cud świata wideo i bardzo dobrze utrzymany sekret: jest tani i można go przekonwertować na prawie każdy format! Profesjonaliści wiedzą o tym i używają tego przez cały czas.

 1. Otwórz swojego mistrza w QT 7 Pro.
 2. Wybierz „eksportuj jako ...” Ustaw na MPEG-4 Video i naciśnij przycisk „Opcje ...”.
 3. Skorzystaj z „ Specyfikacji podglądu aplikacji ” firmy Apple, aby skonfigurować parametry eksportu. Sztuką przy eksportowaniu do formatu iPada jest zaznaczenie opcji „Zachowaj proporcje przez Letterbox”. Spowoduje to dodanie czarnych pasków po każdej stronie filmów z iPhone'a 6+.

Wykorzystaj swój wolny czas, aby ulepszyć aplikację!


Myślę, że jest to reklama QuickTime, biorąc pod uwagę, że jest (jak wykazano w pierwszej odpowiedzi) całkowicie niepotrzebna w celu uzyskania pożądanego rezultatu (i nawet nie zmienia wyniku końcowego w żaden sposób, znaczący lub inny).
Max von Hippel

Myślę, że to ważna rekomendacja. Używam QT-7 Pro od wielu lat. Był idealny do złożenia mojego podglądu bez zajmowania się „niuansami” iMovie.
bpedit

3

Do eksportu:

Po utworzeniu projektu podglądu aplikacji w iMovie ( patrz odpowiedź kokernutza ) i zakończeniu filmu, możesz wyeksportować z menu udostępniania, jak pokazano na tym zrzucie ekranu:

Podgląd menu udostępniania aplikacji

Z jakiegoś powodu opcja podglądu aplikacji pojawiła się tylko wtedy, gdy skupiłem się na osi czasu (innymi słowy, jeśli jej nie widzisz, najpierw kliknij gdzieś na osi czasu swojego projektu). Możesz oczywiście nadal korzystać z eksportu plików, aby uzyskać te same wyniki, jeśli znasz odpowiednie ustawienia (omówione w niektórych innych odpowiedziach).


1

Spotkałem tę samą niespodziankę. Oto naprawdę proste rozwiązanie:

Z poziomu iMovie:

 1. Wybierz Udostępnij z paska menu
 2. Wybierz „Eksportuj za pomocą Quicktime”

Na ekranie „Zapisz wyeksportowany plik jako…”:

 1. Wybierz „OPCJE” (w kierunku dolnej części okna obok „Eksportuj: film do Quicktime”)

W oknie „Ustawienia filmu”:

 1. Wybierz przycisk Ustawienia wideo
 2. Upewnij się, że typ kompresji = H.264
 3. Zmień szybkość klatek na = 30 fps
 4. Jakość sprężarki = najlepsza
 5. Naciśnij OK, aby potwierdzić

Wróć do okna „Ustawienia filmu”:

 1. Wybierz przycisk „Rozmiar” w sekcji Wideo
 2. Na ekranie „Ustawienia rozmiaru eksportu” teraz
 3. Wybierz menu „Wymiary”
 4. Przewiń w dół i wybierz „NIESTANDARDOWE”
 5. Będziesz teraz mieć możliwość wprowadzenia: 640 x 1136 (dla wymiarów iPhone 5 serii)
 6. Naciśnij OK, OK, a następnie Zapisz

2
To nie działa w nowym iMovie. Nie ma eksportu przy użyciu Quicktime
Reza Shirazian

Czy możesz wyjaśnić wersję iMovie, w której to działa?
dywergio

Apple odmówił przesłania podglądu aplikacji z tymi wymiarami. Zamiast tego zażądał następujących wymiarów: 750 x 1334 Więc postępuj zgodnie z poprzednim protokołem eksportowania wideo z iMovie, używając Quicktime, ale

1

Używam iMovie 10.0.6 na Yosemite. W tej wersji dostępna jest opcja „Podgląd nowej aplikacji” w menu Plik. Po prostu kliknij, aby rozpocząć tworzenie podglądu aplikacji.

Jak wspomniał Josh Adams, istnieje mniej opcji tytułów, ale są one specyficzne dla podglądów aplikacji, co jest przydatne.

Utworzyłem podgląd aplikacji i po kliknięciu przycisku Udostępnij pojawi się nowa ikona „Podgląd aplikacji”, która wyeksportuje plik w wymaganym formacie. Udało mi się przesłać plik do iTunes Connect.


Jak uzyskałeś wymagany rozmiar 1334 x 750?
Praxiteles,

Wygenerowany przeze mnie klip podglądu aplikacji miał rozdzielczość 1080x1920 i został zaakceptowany w iTunesConnect.
Jervisbay

1

iMovie może eksportować podgląd aplikacji. Właśnie przeszedłem przez ten proces.

Jedną wadą korzystania z iMovie do tworzenia podglądu aplikacji jest to, że wybór tytułów jest znacznie bardziej ograniczony niż w zwykłym filmie.

Za kilka tygodni dowiem się, czy Apple akceptuje mój podgląd.

https://developer.apple.com/app-store/app-previews/imovie/Creating-App-Previews-with-iMovie.pdf

Aktualizacja: Apple zaakceptował podgląd aplikacji wygenerowany przez iMovie.


3
Jak uzyskałeś wymagany rozmiar 1334 x 750?
Praxiteles,

1

Właśnie to zrobiłem dla mojego podglądu aplikacji utworzonego za pomocą iMovie. Rozwiązanie jest proste, ale iMovie nie czyni tego oczywistym.

Wszystko, co musisz zrobić, to na samym początku filmu dodać statyczny obraz o odpowiedniej rozdzielczości, o którą prosi Apple. Oto odniesienie do wymagań Apple dotyczących rozdzielczości .

Będzie to oznaczać tworzenie osobnych filmów dla każdego rozmiaru telefonu. Na szczęście we wszystkich produktach są tylko 3 rozdzielczości ekranu (łącznie 6 dla Portret i Krajobraz).

Aby to zrobić:

 1. Otwórz iMove
 2. Wybierz Plik> Podgląd nowej aplikacji
 3. Dodaj obraz statyczny dla pierwszego rozmiaru telefonu
 4. Dokończ tworzenie filmu
 5. Zrób drugi film, wybierając Plik> Podgląd nowej aplikacji
 6. Dodaj obraz statyczny dla drugiego rozmiaru telefonu
 7. Wróć do pierwszego wideo, wybierz wszystkie elementy wideo ( oprócz pierwszego obrazu statycznego ) i KOPIUJ
 8. Przejdź do drugiego wideo i wklej wszystkie te elementy po obrazie statycznym

To jest to! Możesz sprawdzić, czy wideo jest tworzone we właściwej rozdzielczości, klikając przycisk „Ustawienia” w prawym górnym rogu osi czasu wideo. Powinien zawierać podpowiedź, a na górze powiedzieć „Podgląd aplikacji - [ TWÓJ ROZDZIELCZOŚĆ WIDEO ]”

Mam nadzieję, że to pomaga!


1

Rozwiązałem ten problem w mojej wersji 10.14.2 na MacBooku Pro. Chciałem zrobić podgląd macOS o rozmiarze 1920x1080. Próbowałem nagrać ekran MacBooka, ale po udostępnieniu wideo uzyskałem wymiary 1136 x 640.

Rozwiązanie było „proste”. Podłączyłem zewnętrzny wyświetlacz o rozdzielczości 1920x1080 i nagrałem ekran na tym ekranie.

 1. Nagraj wideo na wyświetlaczu o rozdzielczości 1920x1080.
 2. w iMovie utwórz nowy projekt „Podgląd aplikacji”
 3. dodaj film i edytuj go w razie potrzeby (upewnij się, że masz kanał audio)
 4. udostępnij jako podgląd aplikacji

Powstały film ma odpowiedni format dla Mac App Store


0

iMovie na dzień dzisiejszy (styczeń 2015 r.) pozwala tylko na eksport podglądu aplikacji w rozdzielczości 1920 x 1080, który, choć świetnie nadaje się do iPhone'a 6+, jest bezużyteczny do tworzenia wszystkich innych wymaganych rozmiarów i proporcji. Musiałem ugryźć pocisk i kupić FCPX, co pozwoliło mi eksportować przy wszystkich rozdzielczościach i łatwo modyfikować proporcje importowanego surowego wideo.


0

Oto sztuczka wykorzystująca tylko iMovie i Quicktime, aby uzyskać właściwe wymiary.

 1. Użyj QuickTime, aby nagrać krótki klip z rozmiaru urządzenia, którego potrzebujesz
 2. Użyj iMovie i wstaw ten klip do nowego projektu „Podgląd aplikacji”
 3. Dodaj swoje wideo po krótkim klipie

Teraz wszystkie eksportowane klipy będą miały odpowiednie wymiary.

Jeśli chcesz ukryć krótki klip, możesz go skrócić do 0,1 sekundy. Umieść nad nim tytuł i usuń tekst. Teraz Twój film zaczyna się od 0,1 sekundy czarnego ekranu.


0

Czasami błąd „Wideo w niewłaściwym formacie” nie ma nic wspólnego z Twoim filmem lub formatem. To ICH serwer.

Miałem film, który pewnego dnia został przesłany dobrze i otrzymałem BŁĄD: „Podgląd filmu w Twojej aplikacji jest w niewłaściwym formacie”. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby poprawić, sprawdzić, zmienić, ponownie wyeksportować itp., Aby to naprawić - myśląc, że to ja. Nie było

Mają problemy z serwerem i powodują błąd, gdy nie ma nic złego na twojej stronie.

JAK TO DZIAŁAŁO DLA MNIE

 • Wyloguj się z iTunes Connect
 • Zrelaksować się
 • Idź spać
 • Obudź się rano, ponownie połącz się z iTC i spróbuj ponownie. TO DZIAŁA! Z dokładnie tym samym plikiem wideo w dokładnie tym samym formacie !!!

Moje kroki polegały na przesłaniu nowego filmu. Gdy widzę przycisk odtwarzania w Safari, odtworzyłem wideo przez całą drogę. Zamknęło to okienko. Zapisać. Następnie prześlij. Dostałem ten komunikat, który mówi, że przetworzenie wideo może potrwać 24 godziny, ale nie dostałem błędu formatu.

Powodzenia. Mam nadzieję, że to komuś pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.